Бренд

Візит делегації Агрохолдингу «МРІЯ» на виробництво тракторів

02 Бер 2018

26.02-1.03 2018 року представники Агрохолдингу «МРІЯ» відвідали завод з виробництва тракторів Case IH у містечку Санкт-Валентин в Австрії. Саме тут виробляють популярні інноваційні моделі тракторів Maxxum, Puma та Optum, потужністю від 100 до 300 к. с. Також тут розташовано головний офіс регіону EMEA (Європа, Близький Схід та Африка) та головні представництва брендів Case IH та Steyr.

Перший день робочого візиту був присвячений теоретичній частині, презентації бренду Case IH та його історії, продуктовому ряду техніки Case IH для українського ринку, перевагам причіпного обладнання Case IH для обробітку ґрунту та боротьби з ущільненням. Члени української делегації на власні очі побачили, як народжуються трактори Case IH. Протягом другого дня для українських гостей було організовано екскурсію по заводу та представлено весь цикл зборки тракторів, починаючи від монтажу двигуна з трансмісією та закінчуючи тестуванням кожної готової одиниці техніки. В технічному парку Агрохолдингу «МРІЯ» працюють трактори Case IH Quadtrac 500 та Magnum 340. Протягом даного візиту на майданчику для тестування техніки гості мали змогу самостійно протестувати водіння окремих моделей тракторів для європейського ринку Luxxum 120 та Puma 165 та трактори бренду Steyr, що поки що не представлені в Україні.
  В цілому дана поїздка зміцнила взаємини між Case IH та Агрохолдингом «МРІЯ», що сприятиме розвитку взаємовигідних партнерських відносин у майбутньому.


Для довідки:
Завод у Санкт-Валентині, на якому працює понад 600 робітників, щодня виробляє до 50 машин в загальній структурі CNH Industrial, в якій нараховується 64 підприємства.
На заводі діє один із найвищих всесвітніх стандартів інтегрованого управління виробничими потужностями та процесами – стандарт промислових технологій світового класу (World Class Manufacturing – WCM). Це дає змогу гарантувати якість та високу продуктивність роботи, забезпечивши водночас екологічність та ресурсозбереження. За час дії стандартів на підприємстві вдосконалено всі етапи збирання, що унеможливлює брак чи затримки в роботі. Це гарантує, що всі робочі вузли та додаткові функції будуть виконані на оптимальному рівні якості. Показово, що 2015 року завод у Санкт- Валентині було відзначено Срібною відзнакою – першим серед усіх промислових підприємств CNH Industrial у регіоні EMEA.


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF