Бренд

Новий дилерський центр Case IH у Рівному

20 Вер 2018

​20-го вересня 2018 року офіційний дилер Case IH в Україні, компанія Тайтен Машинері, відкрила новий дилерський центр з продажу техніки Case IH у Рівному.

Урочисте відкриття відбулось на території нового комплексу. На заході були присутні керівники зі сторін компаній Case IH та Тайтен Машинері. Зокрема вітальне слово висловили віце-президент Case IH, відповідальний за регіон EMEA (Європа, Середній Схід, Африка), Крістіан Міттердорфер, віце-президент Тайтен Машинері Європа; Тьєррі Панадеро; генеральний директор Тайтен Машинері в Україні, Юрій Алаторцев.

Всі виступаючі привітали бренди Case IH і Тайтен Машинері з новим етапом розвитку на українському ринку та побажали процвітання та успіху сумісному бізнесу. Віце-президент Case IH, Тьєрі Панадеро відмітив, що Case IH виробляє надійне та якісне обладнання, але бренд може бути успішним лише в тому випадку, коли дилери забезпечують наших клієнтів оптимальним рівнем обслуговування та присутності на ринку.

"У Case IH ми прагнемо забезпечити найкращий рівень обслуговування наших клієнтів. Ця мета досягається за рахунок високо інноваційних продуктів, а також шляхом розвитку нашої професійної дилерської мережі", - говорить Тьєррі Панадеро, віце-президент компанії Case IH. - "Ось чому ми дуже пишаємося тим, що разом із компанією Тайтен Машинері оголошуємо про відкриття цього нового дилерського центру Case IH. Компанія Тайтен Машинері зарекомендувала себе як високопрофесійний, надійний та  орієнтований на клієнта дилер, і ми сподіваємось, що такий підхід продовжуватиметься у наступні роки. Сьогодні відкриття нового дилерського центру в Рівному свідчить про  послідовність успішного та налагодженого партнерства між обома компаніями. Але це також демонструє наш намір посилити позиції на українському ринку ".

Комплекс, відкритий компанією Титан Машинері, передбачає офіси з продажу техніки Case IH, обладнані майстерні для обслуговування та ремонтів, склади для запасних частин. Тут клієнти можуть отримати повну інформацію та підтримку з систем точного землеробства AFS та оглянути новинки техніки на виставковому майданчику.  Загальна площа нового рівненського центру 5 500 м2, що включає будівлі складу, майстерень та офісу в  3 100 м2. Безпосередньо сервісна зона складає 650 м2, а складські приміщення біля 300 м2. Для повноцінного запуску центру зараз працює команда з 15 фахівців. В цілому, організаційна складова та зручне географічне розміщення центру створюють оптимальні умови для якісного обслуговування клієнтів, користувачів технікою Case IH, на найвищому рівні.

Відкриття дилерського центру в Рівному – це закладання нової бази для подальшого зростання та генерації довгострокових можливостей для бізнесу клієнтів Case IH в Україні. Ми сподіваємось, що вже найближчим часом користувачі обладнання Case IH відчують позитивний ефект, комфорт та користь від функціонування ще одного дилерського офісу Case IH в Україні.


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF