Продукт

Case IH здобуває визнання в якості новатора, отримуючи три нагороди AE50 Awards 2019

06 Лют 2019

​Сьогодні Американська спілка інженерів в сфері сільського господарства та біотехнологій (American Society of Agricultural and Biological Engineers – ASABE) відзначила сільськогосподарські інновації, запроваджені компанією Case IH, чим ще більше зміцнила репутацію Case IH як лідера галузі в створенні техніки з агрономічною конструкцією. Ось ці інновації:
  • AFS Soil Command: технологія сенсорів якості посівного ложа та агрономічного контролю;
  • Зернова сівалка Precision Disk™ 500 з можливістю одночасного висіву та внесення добрив за одне проходження;
  • Комбайн Axial-Flow® серії 250 з новою системою автоматизації AFS Harvest Command™.

ASABE разом з Асоціацією виробників обладнання (AEM) відзначили всі три продукти в якості найкращих інновацій з числа лауреатів AE50. ASABE, яка щороку відзначає 50 найбільш значущих продуктових інновацій в сферах сільського господарства, харчової та біологічної промисловості, представить першу нагороду Davidson Prize на заході Commodity Classic в Орландо, штат Флорида.
«Оскільки ми зосереджуємо наші основні зусилля на підвищенні ефективності та прибутковості роботи наших клієнтів, ми високо цінуємо це визнання нашого прагнення до цієї мети», – каже Скотт Гарріс, Віце-президент Case IH в регіоні NAFTA. «Ми також із задоволенням відзначаємо, що всі три продукти, які цього року були відзначені AE50 Awards, були розроблені в рамках процесу розробки, який спирається на врахування побажань клієнтів, – Customer Driven Product Design (CDPD). Даний процес є важливою частиною ініціативи із Високоефективного сільського господарства і відіграє ключову роль у наданні виробникам інноваційних сільськогосподарських рішень, відзначених престижними нагородами.

Комбайни Axial-Flow серії 250 з AFS Harvest Command™
Комбайни Axial-Flow серії 250 від Case IH (моделі Axial-Flow 7250, 8250 та 9250) є лідерами галузі за своєю надійністю та ефективністю завдяки втіленим у них технологіям, а саме: трансмісії з електронним перемиканням 2 діапазонів швидкості ходу, направляючими кожуха ротора, які регулюються автоматично, та покращеної конструкції корпусу похилої камери. Можна обрати з-поміж трьох рівнів автоматизації: Стандарт (Standard), Управління подачою маси (Feedrate Control) та Повна автоматизація (Full Automation). Опціональна система автоматизації комбайна AFS Harvest Command проактивно аналізує та оптимізує продуктивність техніки задля досягнення найвищої ефективності.
 
AFS Soil Command: технологія сенсорів якості посівного ложа та агрономічного контролю
Технологія сенсорів AFS Soil Command допомагає виробникам долати невидимі перешкоди, дозволяючи їм повністю розкрити агрономічний потенціал поля при виконанні передпосівної культивації та створюючи ідеальне середовище для проростання насіння. AFS Soil Command дозволяє точно виміряти та оптимізувати агрономічну якість посівного ложа прямо з кабіни трактора, що дає операторам змогу вчасно та легко здійснювати регулювання, які позитивно відобразяться на врожайності і дозволять знизити до мінімуму нерівномірність закладення та сходження насіння. Технологія агрономічного контролю AFS Soil Command дозволяє оператору точно контролювати роботу всіх елементів агрегату, що здійснює культивацію, аби оптимізувати налаштування техніки відповідно до змінних польових умов.
 
Зернова сівалка Precision Disk 500DS
Пневматична сівалка Precision Disk 500DS заощаджує час та зусилля, а також знижує виробничі витрати, дозволяючи операторам одночасно та роздільно вносити насіння та добрива за одне проходження. Precision Placement Knife™ оптимально закладає добрива на відстані 5 см від насіння, підвищуючи їх доступність для зростаючих рослин. Два ряди дисків з вертикальним ходом паралелограмної підвіски висівної секції у 50 см забезпечують ідеальне повторення поверхні землі, а знижена вага гарантує менше ущільнення ґрунту та більше доступної потужності для висіву на більш високих швидкостях.
Будь ласка, зауважте наступне: AFS Soil Command™ та Зернова сівалка Precision Disk™ 500DS від Case IH не продаються в Україні.


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF