Продукт

Швидкий розвиток та нові інвестиції компанії «Епіцентр К» у своє технічне забезпечення. Закупівля партії техніки Case IH

13 Бер 2018

Компанія «Епіцентр К» на початку 2018 року поповнила власний технічний парк машинами бренду Case IH. Було закуплено 17 обприскувачів Patriot® серії 4430, 19 тракторів MagnumTM 340, 2 трактори QuadtracTM 600 та 12 борін для вертикального обробітку ґрунту  True-TandemTM 335 VT. Загальна сума угоди становила понад 11 млн дол. США. Постачальником техніки виступила компанія «Тайтен Машинері Україна», офіційний дилер Case IH в Україні.

Переговори та практична демонстрація техніки в роботі на українських полях розпочалися з літа минулого року. Компанія «Епіцентр К» оголосила тендер на закупівлю техніки та вивчала пропозиції виробників, котрі працюють в Україні та здатні забезпечити потребу в техніці. Основними аргументами на користь Case IH були співвідношення «ціна – якість», розвинена мережа дилерських центрів та унікальні переваги обраних продуктів. Наприклад, гусенична технологія в тракторах QuadtracTM дає змогу раніше виходити в поле та запобігати ущільненню ґрунту, а високопродуктивні обприскувачі Patriot® з унікальною системою Aim Command FlexTM дають можливість керувати потоком робочого розчину, автоматично регулюючи норму внесення відповідно до заданих параметрів і швидкості обприскувача. Фінальні умови придбання, доставки, обслуговування та специфікації машин Case IH було обговорено в Ганновері на виставці «Агрітехніка-2018» на стенді компанії Case IH, коли керівництво бренду та замовника потиснули один одному руки, тим самим підтвердивши наміри про співробітництво.

Наразі між трьома сторонами ведуться переговори про закупівлю великої партії флагманських комбайнів Axial-Flow® серії 9240 та дискових розпушувачів Ecolo-Tiger® 875 шириною 6,7 м.

«Епіцентр К» – агрохолдинг, що налічує банк землі понад 110 тис. га. Компанія працює на українському ринку з 2015 року. Активне нарощування земельного банку відбулося за останні пару років. Земельний фонд зосереджено переважно в Черкаській, Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій та Київській областях. Компанія «Епіцентр К» вирощує чотири основні культури: озиму пшеницю, соняшник, кукурудзу, озимий ріпак. У найближчі кілька років планує збільшити земельний банк та нарощувати оберти.


Завантажити Zip-архів Завантажити PDF