Бренд

Case IH виконує масштабне замовлення машин для українського аграрного бізнесу

04 Бер 2021

Одна з найбільших груп з виробництва добрив в Україні продовжує довіряти Case IH як основному постачальнику ключового сільськогосподарського обладнання для свого бізнесу, замовивши техніку на загальну суму 11 млн. доларів США, що включає кілька одиниць найновіших тракторів Steiger AFS Connect, дискові глибокорозпушувачі Ecolo-Tiger та агрегати для внесення безводного аміаку Nutri-Tiller.

Компанія УКРАГРО НПК, яка входить до групи OSTCHEM, постачає мінеральні добрива, реалізовує насіння та засоби захисту рослин. На сьогодні активно розвиває напрямок транспортування та внесення рідкого аміаку для сільськогосподарських підприємств усіх розмірів по всій країні.

Нова угода, яка вкотре доводить продовження  довгострокових відносин з Case IH як з надійним партнером з постачання техніки, включає 30 тракторів Case IH Steiger 500 AFS Connect, що мають найновіші можливості безконтактної передачі даних, модернізовану кабіну, мультифункціональний підлокітник та багато інших оновлень для підвищення ефективності машини та комфорту оператора.

Також до угоди входять 30 агрегатів Case IH для внесення безводного аміаку Nutri-Tiller 955, що дозволяють застосовувати рідкі добрива в культивованих смугах, не порушуючи при цьому вільні, незадіяні смуги ґрунту. Замовлення закінчується трьома дисковими глибокорозпушувачами Ecolo-Tiger 875, придбаних для основного обробітку ґрунту та відмінного проходження пожнивних залишків.

«Зважаючи на найновіші розробки в лінійці продуктів Case IH, такі як трактори Steiger AFS Connect, а також добре перевірені часом аплікатори Nutri-Tiller та дискові глибокорозпушувачі  Ecolo-Tiger, ми раді продовжити нашу довгострокову співпрацю з Case IH в Україні, як нашим ключовим постачальником обладнання, і зробити замовлення такого масштабу», - говорить Володимир Довбня, генеральний директор УКРАГРО НПК.

 «Україна добре відома своїм великим сільськогосподарським бізнесом та розміром земельного банку»,- зазначає Юрій Єгоров, бізнес-директор Case IH в Україні та Молдові.

«Завдяки нашому асортименту сільськогосподарського обладнання, особливо потужних тракторів, обприскувачів та іншої техніки, Case IH пропонує ідеальний продукт для підтримки українських компаній. Однак ми вперше укладаємо таку велику угоду не з холдингом - виробником, а з компанією, що в більшості надає послуги та засоби для аграрного бізнесу. Ця угода відкриває нові можливості для Case IH в Україні".


Завантажити PDF