Бренд

CASE IH ОГОЛОШУЄ ПРО СПОНСОРСТВО APRILIA MOTOGP™

14 Лют 2022

​​​​Сільськогосподарський бренд CNH Industrial підтримує провідну команду в мотоциклетних перегонах / Партнерство починається з першої гонки 2022 року в Катарі / Охоплює весь сезон MotoGP™ 2022 року /

Case IH буде спонсором гоночної команди Aprilia на сезон MotoGP™ 2022 року, щоб поєднати ключовий сільськогосподарський бренд CNH Industrial з одним з найуспішніших імен в історії мотоциклетних перегонів.

Угода, що розпочнеться з першої гонки 2022 року в Катарі, створює партнерство між компаніями, які працюють на вершині технічних інновацій у своїх відповідних галузях машинобудування. Case IH вже давно є лідером у галузі сільськогосподарського обладнання, передових розробок, таких як перший у світі гусеничний трактор високої потужності з членованою рамою Quadtrac. Тим часом інноваційний підхід Aprilia Racing, що входить до складу італійської Piaggio Group, допоміг їй здобути сотні перемог і 54 титули чемпіона світу в усіх категоріях мотоциклетних спортивних перегонів. На початку сезону MotoGP 2022 гонщики Алейкс Еспаргаро та Маверік Віньялес, два найталановитіших гонщики чемпіонату, будуть боротися за те, щоб додати перемог до підрахунку команди. «Розширені технології, встановлені на нашому обладнанні, можна порівняти з будь-яким в мототранспорті», – каже Мірко Романьйолі, віце-президент Case IH та STEYR в Європейському регіоні.

«Case IH і Aprilia Racing поділяють набагато більше – попит на високу продуктивність і потужність, престиж наших брендів і пристрасть, що стоїть за ними, а також командну роботу та конкурентоспроможність, необхідні для роботи на найвищому рівні. Ось чому ми раді співпрацювати з Aprilia Racing, одним із провідних конструкторів у MotoGP, і ми віримо, що будемо ділитися однаковими успіхами на трасі та в полі. Час безперебійної роботи та надійність є вирішальними як в мотоциклетних перегонах, так і в щоденних сільськогосподарських роботах, тоді як аналіз даних є ключовим елементом успіху на полях, на тестових і гоночних трасах. Ретельне планування та розуміння мільйонів змінних даних мають основне значення, незалежно від того, чи прагнете ви виграти гонки та чемпіонати, чи орієнтуватися на продуктивні сезони посіву та збирання врожаю. Ми поділяємо ризики, пов’язані з погодою та багатьма змінними, які означають, що стратегії необхідно постійно переглядати».

Генеральний директор Aprilia Racing Массімо Рівола радий партнерству з Case IH.

«Я дуже чекаю наступного сезону з Case IH на нашому боці, і я сподіваюся, що шанувальники обох брендів готові брати участь у гонках з нами. З точки зору світових викликів і сильних результатів, ми поділяємо те саме ставлення до перемоги та прагнення до успіху. Ми також віримо в інновації та командну роботу, два ключових аспекти, коли ви змагаєтеся на платформі найвищого рівня: чемпіонат світу MotoGP для Aprilia Racing, глобальний ринок для Case IH».

***
Прес-релізи та фотографії: http://mediacentre.caseiheurope.comДля отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до:

Інна Сабол
Менеджер з маркетингових комунікацій Case IH, Україна, Молдова
+38 050 382 314/ inna.sabol@caseih.com


Завантажити PDF