Основна роль повітряного фільтра.

Повітряний фільтр виконує свою функцію в процесі згорання. Він дозволяє повітрю проходити в достатній кількості та відділяти забруднення. Повітряний фільтр захищає повітрозабірник від пилу, бруду та інших часток. Пил, що потрапляє в двигун, може призвести до передчасного зношення двигуна та серйозної несправності. ПОВІТРЯНИЙ ФІЛЬТР - ЦЕ ЛЕГЕНІ ВАШОЇ МАШИНИ.

Навіщо обирати оригінальний повітряний фільтр CASE IH?

ВАЖЛИВІ ЯКОСТІ ФІЛЬТРА. ОРИГІНАЛЬНИЙ ФІЛЬТР CASE IH ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ.

На зношення двигуна найбільше впливають частки розміром від 2 до 5 мікрон. Забезпечуючи оптимальну роботу, фільтр Case IH затримує 99,8% часток розміром до 1 мікрона.

НАЙВАЖЛИВІШЕ - ВСЕРЕДИНІ!

Критерії компанії Case IH для середовища:

  • ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ
  • НИЗЬКИЙ ПЕРЕПАД ТИСКУ
  • ВИСОКА ПИЛОЗАТРИМУВАЛЬНА ЗДАТНІСТЬ

Виготовлений з целюлозних або синтетичних волокон (найновіша технологія - це нановолокно) він є стійким до вогню та вологи. Фільтрувальний елемент дозволяє уникнути передчасного засмічення двигуна. Засмічений фільтр. перешкоджає циркуляції повітря та збільшує витрату пального. Завдяки своїй оптимальній місткості оригінальний фільтр гарантує більш тривалий строк експлуатації та оптимізує роботу та довговічність двигуна в періоди між проведенням технічного обслуговування.

ЯКІСТЬ КОНСТРУКЦІЇ.

Фільтр виготовляється з металевою сіткою та прокладкою.
Він спеціально розроблений для машин CASE IH і ідеально підходить для оригінального корпусу. Це забезпечує легке обслуговування та ідеальну герметичність.

ВІДМІННОСТІ МОЖУТЬ БУТИ НЕПОМІТНИМИ, АЛЕ ВОНИ Є ВИРІШАЛЬНИМИ.

Не ризикуйте вибирати неоригінальні запчастини: Компанія CASE IH пропонує повний діапазон повітряних фільтрів, спеціально розроблених для подовження строку експлуатації вашої машини.

Якість середовища наповнювача має значення!
Завдяки своїй передовій технології середовища наповнювача повітряні фільтри Case IH більш ефективні, ніж сумісні фільтри, та уловлюють більше часток.

НЕ ВСІ ФІЛЬТРИ ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ ЗГІДНО ЗІ СПЕЦИФІКАЦІЯМИ КОМПАНІЇ CNH.

Рекомендації з використання.

ОЗНАКИ, ЯКІ ВКАЗУЮТЬ НА ТЕ, ЩО ПОВІТРЯНИЙ ФІЛЬТР НЕОбхІДНО ЗАМІНИТИ:

НАДМІРНА ВИТРАТА ПАЛЬНОГО
Фільтр у поганому стані не зможе фільтрувати повітря належним чином. В результаті, двигун отримуватиме менше повітря, ніж потрібно.

ЗНИЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОбОТИ ДВИГУНА
Зменшення кількості повітря, що поступає в двигун негативно впливатиме на його ефективність. У деяких випадках це може навіть призвести до втрати потужності при розгоні.

ЗАбРУДНЕННЯ ПОВІТРЯНОГО ФІЛЬТРА
Найкращий спосіб перевірки стану вашого повітряного фільтра - це візуальний огляд. Якщо він виглядає дуже брудним або якщо він закупорений дрібним сміттям, наполегливо рекомендується замінити його.

ІНТЕРВАЛИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Кожні 300 годин /1 раз на рік

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

Миття або продувка фільтра може пошкодити папір або перенести пил/бруд на сторону чистого повітря.

РЕЗУЛЬТАТИ
Забруднення двигуна пилом і погіршення роботи двигуна та потенційно високі додаткові витрати під час наступного обслуговування.

ДОТРИМУЙТЕСЯ НАСТУПНИХ ПОРАД. ДОБРЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ - ЦЕ КЛЮЧ ДЛЯ УНИКНЕННЯ ДОДАТКОВИХ ВИТРАТ!