Основне призначення паливного фільтра.

З огляду на зростаюче поширення систем «common rail» * (загальна паливна магістраль), якість фільтрації дизельного пального є важливою для захисту та роботи системи впорскування.
Паливні фільтри Case IH призначені спеціально для вашого двигуна та забезпечують чистоту пального, видаляючи чотири типи забруднень:

video

Чому варто обирати оригінальний паливний фільтр Case IH?

ВАЖЛИВІ ЯКОСТІ ФІЛЬТРА
Паливні фільтри Case IH можуть похвалитися трьома додатковими характеристиками:

Ці три характеристики повинні правильно поєднуватися, щоб пальне циркулювало та залишалося чистим протягом тривалого часу. Лише оригінальні запчастини можуть гарантувати оптимальну фільтрацію для ваших конкретних потреб експлуатації.

ФІЛЬТРУВАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ: ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЕЛЕМЕНТ
Щоб забезпечити ці 3 характеристики, якість фільтрувального елемента є вирішальною. Компанія Case IH використовує багатошаровий фільтрувальний матеріал, який зупиняє більшість часток всіх розмірів.

КОНСТРУКЦІЯ: РІЗНИЦЯ - ВСЕРЕДИНІ
Компанія Case IH вибирає матеріали, які можуть витримувати екстремальну температуру, вібрації та тиск.
Ці умови, що створюються для випробувань динамічним тиском* у лабораторії, дозволяють нам перевірити якість наших виробів.

Рекомендації з використання.

ІНТЕРВАЛИ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Рекомендується міняти фільтр, разом з фільтром грубої очистки, через кожні 300 годин або раз на рік*.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

* Тривалість, яка зазвичай дотримується; додаткову інформацію див. у вашій інструкції з обслуговування транспортного засобу або в буклеті фільтра.

КРАЩЕ ЗАМІНИТИ ФІЛЬТР, НІЖ БЛОК ПАЛИВНИХ ФОРСУНОК!

Чи знаєте ви? Новий фільтр може містити залишки металу, що залишаються після процесу виробництва.
Ці залишки можут спричинити непоправне пошкодження вашої системи впорскування пального. З цієї причини компанія Case IH виготовляє основні компоненти в контрольованому середовищі, й окрім того, промиває деякі з них, щоб забезпечити найкращі експлуатаційні характеристики вашого нового фільтра.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

1 2 3 4
5 6 7 8
ЗВ'ЯЗОК З НАМИ