Оригінальні вікна: ідеальна оглядовість.

БЕЗПЕКА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРОЇ ОГЛЯДОВОСТІ.

Оптимальна оглядовість на борту забезпечується вікнами кабіни, першим ключовим елементом циклу безпеки. Для того щоб завжди перебувати в безпеці під час експлуатації машини, наявність відмінної оглядовості є абсолютно необхідною. Лише оригінальне скло кабіни Case IH забезпечує всі необхідні переваги, про які ви дізнаєтесь у цьому буклеті Zoom.

ОРИГІНАЛЬНІ ВІКНА CASE IH.
ВСІ ОРИГІНАЛЬНІ ВІКНА CASE IH ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ З ЗАХИСНОГО СКЛА ОДНОГО З ДВОХ ВИДІВ:

Чому варто обирати оригінальні вікна CASE IH?

ТОМУ ЩО МИ ЄДИНА КОМПАНІЯ, ЗДАТНА ЗАБЕЗПЕЧИТИ МАКСИМАЛЬНУ ЯКІСТЬ З ТОЧКУ ЗОРУ ТАКИХ ФАКТОРІВ ЯК:

БЕЗПЕКА: Всі оригінальні вікна CASE IH виготовляються або з загартованого, або з ламінованого скла. Вони забезпечують більшу стійкість до напруження та удару, забезпечуючи більш ефективний захист у разі розбиття (опір вигину 120 Нм/мм2 у порівнянні з 45 Нм/мм2 для неоригінального виробу).

КОМФОРТ: Оригінальні вікна CASE IH розроблені та випробувані спеціально для використання в кабінах. Вони фільтрують УФ проміні, щоб знизити температуру всередині кабіни та обмежити пошкодження всіх внутрішніх деталей (опір перепаду температури становить 200 °C на відміну від 35 °C для неоригінального вікна).

ПРОСТОТА ВСТАНОВЛЕННЯ: Схвалені вироби, на які поширюється гарантія, мають таку саму якість і розмірі, що і компонент, який було встановлено під час виробництва машини. Ручки та ущільнення є повністю сумісними, дозволяючи вам зекономити час при заміні пошкодженого скла. Наші оригінальні ущільнення також гарантують відсутність вібрацій, забезпечуючи довший термін експлуатації запчастини та одночасно знижуючи рівень шуму в кабіні.

Рекомендації з використання

ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО РИЗИКИ, ПОВ'ЯЗАНІ З ВИКОРИСТАННЯМ НЕОРИГІНАЛЬНИХ ВІКОН.

МЕНШ БЕЗПЕЧНІ: Сировина низької якості та не сертифіковані процеси виробництва не гарантують повної прозорості та ефективної стійкості до ударів. Неоригінальне скло також може розсипатися на гострі уламки, якщо розіб'ється.

НЕЗРУЧНИЙ РОБОЧИЙ ПРОСТІР: Низька якість неоригінальних вікон не забезпечує ефективної ізоляції внутрішнього простору. Це означає, що можлива втрата тепла з кабіни або перегрівання кабіни, що призводить до використання більшої енергії системою опалення або кондиціонування повітря.

ПРОБЛЕМИ МОНТАЖУ: Нестандартні вироби важче встановити, й вони більш вразливі до погодних умов. Це призводить до проблем з машиною, таких як поломки, усунення яких потребує більш тривалого та дорогого ремонту. Ущільнення можуть не прилягати на 100%, що призводить до вібрацій скла та скорочення строку експлуатації деталі. Збільшення ризику поломки та більший рівень шуму в кабіні.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

1 2 3 4
5 6 7 8
ЗВ'ЯЗОК З НАМИ