Основна роль ременів.

Ремені виконують важливу роль, оскільки вони не лише забезпечують передачу зусилля, що генерується двигуном, але також належну роботу всіх допоміжних органів. Ремені повинні розроблятися для максимально ефективної передачі крутильного моменту. Це головне!

video

Чому варто обирати оригінальні ремені CASE IH?

Оригінальні ремені Case IH перевершують стандартні ремені, що постачаються для роздрібної мережі. Наші ремені спеціально розроблені нашими інженерами, щоб відповідати вимогам стандартів кожного типу машини.

= БІЛЬШ ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Ми ретельно вибираємо своїх постачальників і працюємо лише з лідерами ринку, які обираються за їх передову технологію та якість використовуваного матеріалу.

= ПІДВИЩЕНА НАДІЙНІСТЬ

Оригінальні ремені Case IH спеціально розроблені для приводів сільськогосподарської техніки, розрахованих на роботу у важких умовах експлуатації. Вони міцні та армовані, складаються з матеріалів, які є одночасно дуже гнучкими й стійкими, еластомерних сполук і високостійких захисних стрічок обгортки.

= ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО НЕСПРИЯТЛИВИХ УМОВ

АРАМІДНІ ВОЛОКНА = ДОСКОНАЛА ТЕХНОЛОГІЯ

CВисокоефективні ремені Case IH армуються спеціальною гумовою сполукою, яка з'єднує арамідні волокна. Арамідні волокна - це клас теплостійких та міцних синтетичних волокон. Ці волокна оптимізують передачу потужності, не викликаючи розтягнення.

КЛИНОВИЙ РЕМІНЬ

Наші клинові ремені особливо підходять для приводів, призначених для важких умов експлуатації.

Порівняння ременя Case IH з ременем, доступним на ринку запчастин

РЕМІННИЙ ВАРІАТОР ШВИДКОСТІ

Подальше зростання вимог до експлуатаційних характеристик приводних елементів призвело до розробки наших ремінних варіаторов швидкості з подвійними зубцями.

Порівняння ременя Case IH з ременем, доступним на ринку запчастин

Рекомендації з використання.

НЕ РИЗИКУЙТЕ, ВИКОРИСТОВУЮЧІ РЕМЕНІ НИЗЬКОЇ ЯКОСТІ, ОСКІЛЬКИ ЦЕ ПОВ'ЯЗАНО З РИЗИКОМ ПРОСТОЮ, ЯКИЙ ВАМ ДОРОГО КОШТУВАТИМЕ.

  • Щоб гарантувати строк експлуатації вашого ременя, контролюйте початкове регулювання ременя (центрування шківа, натяг ременя).
  • Регулярно перевіряйте стан поверхні вашого ременя та міняйте його у разі виявлення будь-яких ознак зношення.
  • Пам'ятайте про підготовку до зими: профілактичне обслуговування дозволить уникнути втрат, пов'язаних з простоєм, який дорого коштує.

ЛИШЕ ОРИГІНАЛЬНІ РЕМЕНІ CASE IH МОЖУТЬ ГАРАНТУВАТИ ОРИГІНАЛЬНІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВАШОЇ МАШИНИ!