Основна роль гідравлічного фільтра.

Гідравлічні системи постійно розвиваються. Все більший тиск та більш короткі цикли збільшують вимоги до компонентів. Вони зношуються, збільшуючи при цьому рівень шкідливих забруднень в оливі, що може спричинити несправність системи. Для того щоб олива зберігала свої якості протягом тривалого часу, гарантуючи при цьому тривалий строк експлуатації та ефективність гідравлічної системи, система фільтрації повинна бути ефективною та абсолютно надійною.

Основна функція фільтра полягає в тому, щоб затримувати всі частки, які є абразивними для компонентів гідравлічної системи, такі як насос, регулювальні клапани, циліндри та гідромотор.

ТИПИ ЧАСТОК

Також фільтр повинен бути здатним зберігати всі частки, які накопичуються, до наступної заміни оливи. Існує два типи часток:

ВПЛИВ ПОГАНОЇ ФІЛЬТРАЦІЇ НА
ГІДРАВЛІЧНУ СИСТЕМУ:

 

Чому варто обирати оригінальні гідравлічні фільтри CASE IH?

ВАЖЛИВІ ЯКОСТІ ФІЛЬТРА. ОРИГІНАЛЬНИЙ ГІДРАВЛІЧНИЙ ФІЛЬТР CASE IH ЗАБЕЗПЕЧУЄ ДВІ КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ:

КОМБІНАЦІЯ ЦИХ КЛЮЧОВИХ ПЕРЕВАГ ОЗНАЧАЄ, ЩО ХАРАКТЕРИСТИКИ ОРИГІНАЛЬНИХ ФІЛЬТРІВ ПЕРЕВЕРШУЮТЬ ХАРАКТЕРИСТИКИ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ФІЛЬТРІВ.

 

Рекомендації з використання

ІНТЕРВАЛИ ОБСЛУГОВУВАННЯ.
ЩОБ ГАРАНТУВАТИ НАЙКРАЩУ ЕФЕКТИВНІСТЬ ВАШОЇ ГІДРАВЛІЧНОЇ СИСТЕМИ ДО НАСТУПНОГО СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ, ВАМ ПОТРІБНО НАСТУПНЕ:

ОРИГІНАЛЬНІ ГІДРАВЛІЧНІ ОЛИВНІ ФІЛЬТРИ ІДЕАЛЬНО ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ ІНТЕРВАЛІВ ОБСЛУГОВУВАННЯ, ВИЗНАЧЕНИХ КОМПАНІЄЮ CASE IH:

 

*Тривалість, яка зазвичай дотримується; додаткову інформацію див. в інструкції з обслуговування вашої машини або в буклеті фільтра.

РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ МІНЯТИ ОЛИВУ ГІДРАВЛІЧНОЇ СИСТЕМИ. Додаткову інформацію дивіться в інструкції з обслуговування вашої машини.

НЕДОТРИМАННЯ ІНТЕРВАЛІВ ОБСЛУГОВУВАННЯ МОЖЕ ЗБІЛЬШИТИ ПРОСТІЙ ВАШОЇ МАШИНИ, ЗНИЗИТИ ЇЇ ПРОДУКТИВНІСТЬ І ПРИЗВЕСТИ ДО ВИСОКИХ ВИТРАТ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

1 2 3 4
5 6 7 8
ЗВ'ЯЗОК З НАМИ