Основна роль освітлювальних приладів і ламп.

ОПТИМАЛЬНА ВИДИМІСТЬ - ЦЕ КЛЮЧ ДО ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ В НІЧНИЙ ЧАС, ПРАЦЮЮЧИ ПРИ ЦЬОМУ В ПОВНІЙ БЕЗПЕЦІ.

НАЛЕЖНЕ ОСВІТЛЕННЯ ВАЖЛИВО ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІДМІННОЇ ВИДИМОСТІ.

ОРИГІНАЛЬНІ ОСВІТЛЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ ТА ЛАМПИ CASE IH ГАРАНТУЮТЬ ОПТИМАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС.

Для оптимальної видимості при роботі з увімкненими головними фарами, необхідно, щоб ваші фари знаходилися в правильному положенні, щоб забезпечити потужне та точне джерело світлового потоку. Це єдиний спосіб гарантувати вам комфорт і безпеку, усуваючи напругу від водіння.

Чому варто обирати оригінальні освітлювальні прилади та лампи CASE IH?

ТОМУ ЩО МИ ЄДИНА КОМПАНІЯ, ЗДАТНА ЗАБЕЗПЕЧИТИ МАКСИМАЛЬНУ ЯКІСТЬ З ТОЧКУ ЗОРУ ТАКИХ ФАКТОРІВ ЯК:

ТОЧНІСТЬ: Оригінальні фари можна встановити швидше та точніше, оскільки відповідні гачки скорочують час монтажу. Оригінальні лампи забезпечують точне та потужне джерело світлового потоку в будь-який час, демонструючи високу стійкість до раптових змін напруги та завжди витрачаючи правильну напругу.

НАДІЙНІСТЬ: Фари, які пройшли атестацію та отримали гарантію, забезпечують такий самий стандарт якості, що і компонент, який був встановлений з самого початку. Лампи, що отримали атестацію ECE E1 згідно з нормативними актами ЄС, пройши спеціальні випробування на відповідність вимогам позашляхових автомобілів.

ДОВГОВІЧНІСТЬ: Гарантується, що оригінальні фари слугуватимуть довше, оскільки вони виготовлені з використанням високоякісної сировини та мають високу стійкість до вібрацій. Їх висока стійкість до вібрацій та здатність споживати правильну кількість напруги в будь-який час означає, що оригінальні лампи фар служать вдвічі довше, ніж звичайні стандартні лампи.

ПРОБЛИСКОВІ ЛІХТАРІ – СТАНЬТЕ БІЛЬШ ПОМІТНИМИ ДЛЯ ІНШИХ

Компанія Case IH також пропонує низку найкращих у своєму класі світлодіодних проблискових ліхтарів для ідеальної видимості та оптимальної безпеки вас самих та інших, як у полі, так і на дорозі.

Рекомендації з використання

ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО РИЗИКИ, ПОВ'ЯЗАНІ З ВИКОРИСТАННЯМ НЕОРИГІНАЛЬНИХ ЛАМП.

ПОГАНЕ ОСВІТЛЕННЯ: Використання низкоякісної сировини призводить до неналежного та недостатнього освітлення дороги та машини, що погіршує безпеку дорожнього руху та вашу техніку безпеки.

НЕСПРАВНА РОБОТА: Неатестовані вироби, виготовлені з використанням несертифікованих виробничих процесів можуть мати низьку стійкість до погодних умов, екстремальних температур та вібрацій, що може призвести до несправностей в електричній системі машини.

ЧАСТІ ЗАМІНИ: Нестандартні вироби швидко зношуються, оскільки вони не повністю сумісні з машиною, а це збільшує ризик поломки та змушує вас зупинити роботу.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

1 2 3 4
5 6 7 8
ЗВ'ЯЗОК З НАМИ