Основна роль килимків та чохлів сидінь.

Гарне середовище в кабіні є важливим компонентом для забезпечення комфортної роботи. Чохли повинні ідеально підходити до форми сидіння, збільшуючи комфорт і захист. Оригінальні килимки також сприяють безпеці, забезпечуючи тісний контакт ваших ніг під час гальмування або непередбачуваних маневрів. Захист сидіння та підлоги від бруду, вологи й води полегшує технічне обслуговування та прибирання кабіни, а також дозволяє зберегти цінність техніки при вторинному продажу.

КИЛИМКИ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Килимки виготовляються на замовлення: ви можете вибрати між темно-сірим килимовим покриттям і темно-сірим гумовим рішенням.

РОЗМАЇТТЯ ЧОХЛІВ ДЛЯ СИДІНЬ

Найкращий захист вашого сидіння в двох рішеннях: сіра тканина й штучна шкіра бежевого й світло-коричневого кольору (Одна модель для кожного автомобіля).

Чому варто обирати оригінальні килимки та чохли для сидінь CASE IH?

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
Оригінальні чохли для сидінь і килимки для підлоги CASE IH виробляються вручну у Франції та Європі й гарантують високу якість.

СТІЙКІСТЬ ДО ДІЇ АГРЕСИВНИХ СЕРЕДОВИЩ
Чохли для сидінь і килимки для підлоги, які створені, щоб витримувати вплив ультрафіолетового випромінювання й перепади температур, зміцнені у зонах, які піддаються найбільшому впливу під час руху автомобіля та посадки. Для дуже брудного середовища ідеальним варіантом є гумовий килимок для підлоги й чохол для сидіння із синтетичного матеріалу.

НАДІЙНІСТЬ
Усі оригінальні чохли для сидінь і килимки для підлоги CASE IH виготовляються на замовлення та ідеально підходять до кабіни. Кожний виріб проходить суворий контроль якості перед упаковкою й нумерується. Кожний код відповідає швачці, яка виготовила виріб і перевірятиме його у разі дефекту. На 7000 виготовлених виробів надходить всього 10 претензій на рік.

ОРИГІНАЛЬНІ КИЛИМКИ ДЛЯ ПІДЛОГИ.

ОРИГІНАЛЬНІ ЧОХЛИ ДЛЯ СИДІНЬ.

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ

ЯК ПІДТРИМУВАТИ КИЛИМКИ ДЛЯ ПІДЛОГИ В ГАРНОМУ СТАНІ?

ЯК ПІДТРИМУВАТИ ЧОХЛИ ДЛЯ СИДІНЬ У ГАРНОМУ СТАНІ?

ХОРОША УСТАНОВКА В ПОРІВНЯННІ З ПОГАНОЮ

Чохол для сидіння можна встановити за 30 хвилин. Це досить просто, але потрібно зробити ідеально.