Продукт

Технічний тренінг для продавців дилерської мережі - Case IH Camp 2019

17 Жов 2019

​Для продавців дилерської мережі в Україні та Молдові протягом 10-16 жовтня 2019 року компанія Case IH провела тренінг Case IH Camp 2019, присвячений конкурентним перевагам червоної техніки. Захід проводився на полях села Годунівка, в Яготинському районі Київської області.

Загалом, протягом всього періоду тренінгу навчання пройшли більше 70-ти продавців від дилерів Case IH в Україні: Агроальянс, НФМ Агро, Титан Машинері, Украфармінг та ексклюзивного дилера в Молдові, компанії Агропрофі.

Було організовано три основних станції для навчання:
- Зона трактори. Quadtrac 500 в тандемі з причіпним агрегатом True-Tandem 335VT, Magnum 340 в тандемі з дисковим глибокорозпушувачем Ecolo-Tiger 875, Puma 210 в тандемі з культиватором Tiger-Mate 255.
- Зона обприскувачі. Patriot 3330 та 4430.
- Зона систем точного землеробства AFS. Практична робота проводилась на тракторах Maxxum 125.
Торгові представники отримали поглиблені теоретичні та практичні знання про техніку Case IH, агрономічні аспекти роботи агрегатів, системи точного землеробства AFS. Звичайно ж, всі учасники мали можливість поспілкуватися в кулуарах в невимушеній атмосфері.

Дана подія згуртувала великий колектив Case IH в Україні. Сподіваємося, що відтепер велика сім’я Case IH в Україні стане ще дружнішою і сильнішою!

До нових зустрічей!

***


Case IH. Професіонали обирають техніку компанії Case IH, яка вже понад 175 років випускає продукцію для сільського господарства. Величезний асортимент тракторів, комбайнів та причіпного обладнання, всесвітня дилерська мережа висококласних фахівців – компанія робить усе для надання високоякісних послуг та постачання продуктивних рішень з метою досягнення ефективності, гідної ХХІ століття. Щоб отримати більше інформації про товари та послуги компанії Case IH, відвідайте сайт www.caseih.com.

Case IH — це торгова марка компанії CNH Industrial N.V., світового лідера з виробництва техніки. Її акції котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: CNHI) та Електронній фондовій біржі Borsa Italiana (MI: CNHI) (Mercato Telematico Azionario of the Borsa Italiana). Щоб отримати більше інформації про компанію CNH Industrial, відвідайте сайт www.cnhindustrial.com.


Завантажити PDF