Бренд

Case IH починає співпрацю з MacDon Industries Ltd.

27 Гру 2021

​​Комбайнові стрічкові жатки, розроблені у співпраці з партнерським брендом, пропонуватимуться дилерами Case IH по всьому світу

Компанія Case IH оголосила про початок партнерства з MacDon Industries Ltd. у рамках програми спільного виробництва жаток, розроблених для комбайнів Case IH Axial-Flow®​. Нова лінійка стрічкових жаток буде доступна для замовлення на початку 2022 року у дилерів Case IH по всьому світу за винятком Південної Америки.

«У Case IH та MacDon загальна спадщина та мета – зробити збирання врожаю більш простим та продуктивним для аграріїв Північної Америки», – каже Скотт Харріс, Президент Case IH. «Об'єднуючи найкращий у галузі асортимент комбайнів Axial-Flow та обширну дилерську мережу Case IH з досвідом та продукцією MacDon, ми прагнемо надати виробникам неперевершені комплексні рішення для максимально ефективного збирання врожаю».

Компанія MacDon, штаб-квартира якої знаходиться в Манітобі, Канада, понад 70 років виробляє високопродуктивне обладнання для збирання врожаю. Як і Case IH, ця компанія відома тим, що працює безпосередньо з виробниками та спеціалістами зі збиральної техніки для створення обладнання, яке допомагає виробникам ефективно збирати врожай та забезпечувати продовольством весь світ.

«Ми розробляємо інноваційні рішення, які допоможуть виробникам збільшити обсяги збираного ними врожаю, – у цьому наш головний пріоритет», – підкреслив Харріс. «Ми розраховуємо, що у співпраці з MacDon ми зможемо запропонувати аграріям високоефективну комбінацію стрічкової жатки та комбайна, яка підніме планку продуктивності при збиранні врожаю».

Для отримання більш детальної інформації про Case IH відвідайте веб-сайт www.caseih.com. Для отримання більш детальної інформації про MacDon відвідайте веб-сайт www.macdon.com​.
​​


Завантажити PDF