Produkty

Wielkie Polowanie na ciągniki z serii Puma – zapraszamy na spektakularną akcję sprzedażową marki Case IH

21 lut 2020

​​Podczas minionej akcji Red Friday Night, klientów zaskoczyliśmy wyjątkowymi ofertami ciągników, ładowarek teleskopowych, kombajnów i pras, przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Sukces akcji zadecydował o zorganizowaniu kolejnej edycji – tym razem w zupełnie nowej odsłonie i to podczas tegorocznego Dnia Mężczyzny!

Wielkie Polowanie na Pumę rozpocznie się już 10 marca 2020 roku o godzinie 6:00 i potrwa do 22:00. Gwiazdami akcji będą ciągniki z serii Puma cieszące się opinią wysokiej klasy maszyn. Są one produkowane w Austrii. Wyposażone są w półautomatyczną, automatyczną przekładnię przełączalną pod obciążeniem lub przekładnię bezstopniową CVX oraz najnowsze silniki FPT. Ciągniki marki Case IH z serii Puma kontynuują tradycję wysokiej jakości, ustanowioną przez poprzedników. Seria Puma obejmuje piętnaście modeli o mocy znamionowej od 140 do 240 KM, które są uniwersalnymi maszynami do najbardziej wymagających prac w gospodarstwach rolnych, hodowlanych oraz firmach świadczących usługi dla rolnictwa.

Aby upolować wymarzoną Pumę, już 10 marca 2020 roku wystarczy odwiedzić dedykowaną stronę www.wielkiepolowanie.pl. Po odnalezieniu wymarzonego ciągnika Case IH z serii Puma w specjalnej cenie, zapraszamy do kontaktu z autoryzowanym Dealerem marki, odpowiedzialnym za daną ofertę.

Bądźcie czujni i nie przegapcie Wielkiego Polowania na Pumę!