Produkty

Kup ciągnik lub kombajn przed końcem roku i zapłać dopiero za dwa lata

31 paź 2019

​Wyjątkowe oferty specjalne, proponowane przez markę Case IH, stały się już tradycją. Tym razem marka ponownie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przyszłych i obecnych klientów. Tylko do końca 2019 roku, nabywcy ciągników z serii Optum CVXDrive, Magnum czy Steiger & Quadtrac oraz kombajnów z serii Axial-Flow®, będą mieli możliwość opłacenia zakupu maszyny dopiero za dwa lata!

Doskonałe zrozumienie potrzeb swoich klientów, a także chęć zapewnienia najwyższego komfortu i zaufania, zaprowadziły markę Case IH do pozycji lidera w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań, na rynku maszyn rolniczych. Propozycje marki, raz po raz wyznaczają nowe standardy wydajności, niezawodności i komfortu, przekraczając oczekiwania nawet najbardziej wymagających rolników. Jakie są maszyny, które obejmuje najnowsza, limitowana oferta marki?

Optum CVXDrive – optymalna wydajność

Seria Optum CVXDrive to 3 modele o mocy od 250 do 300 KM. Wysoka moc znamionowa, wygodna i komfortowa przekładnia bezstopniowa to ich cechy charakterystyczne. Nowoczesna stylistyka oraz oświetlenie przyciągają uwagę i sprawiają, że dowolna czynność będzie wykonywana sprawnie i efektywnie.

Magnum – większa moc w trudnych warunkach

Magnum jest efektywny, niezawodny i produktywny każdego dnia. Żaden dzień nie jest zbyt długi w luksusowej kabinie Magnum, z intuicyjnym sterowaniem, ergonomią, wyciszeniem oraz płynną jazdą. Dzięki wydajnemu oświetleniu LED łatwo można wydłużyć dzień roboczy.

Seria Steiger & Quadtrac – żadnych kompromisów dla maksymalnej produktywności

Seria Steiger & Quadtrac to 8 modeli w zakresie mocy od 370 do 628 KM. Najpotężniejsze ciągniki na rynku marki Case IH wyznaczają nowe standardy w dziedzinie komfortu i obsługi, a technologia HI-eSCR polegająca na redukcji szkodliwych emisji zapewnia ogromną moc i oszczędność paliwa. Te maszyny to mistrzowie wydajności dla rolników prowadzących działalność na dużą skalę.

Kombajny serii Axial-Flow® – nowa jakość zbiorów

Zbudowane z myślą o wyzwaniach związanych z wysokoplennymi uprawami, zmianami klimatycznymi oraz potrzebą zwiększania wydajności kombajny Case IH Axial-Flow® zmieniają krajobraz technologii zbioru plonów.

Oferta limitowana – nie przegap okazji!

Oferta marki Case IH jest limitowana – obejmuje tylko ograniczoną liczbę ciągników i kombajnów. Czas na skorzystanie z promocji trwa tylko do końca roku 2019. Dla wszystkich nowych użytkowników ciągników z serii Puma, Optum oraz Magnum, marka przygotowała także ofertę 3-letniej gwarancji producenta SafeGuard z limitem 2500 godzin pracy. Oznacza to niebywały komfort i wysoką jakość użytkowania maszyny na dłużej.

Już teraz skontaktuj się z autoryzowanym Dealerem marki Case IH i dowiedz się więcej: https://www.caseih.com/emea/pl-pl/dealer-locator

 

* Finansowanie w formie pożyczki. Oferta ograniczona czasowo, ilość maszyn ograniczona. Ostateczne koszty finansowania uzależnione od stopy bazowej i kosztu pieniądza w miesiącu aktywacji umowy. Powyższe warunki nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, będąc jedynie wstępną kalkulacją, nie stanowi zobowiązania do udzielenia finansowania – zależnego m.in. od pozytywnej decyzji kredytowej.