Produkty

10 POWODÓW, BY WYBRAĆ KOMBAJN AXIAL-FLOW®

11 cze 2019

​Marka Case IH prezentuje kolejny nowoczesny projekt internetowy
 
Jakie zalety ma omłot przy użyciu pojedynczego rotora? Jak uzyskać najlepszą jakość zbieranego materiału siewnego? Czy można zminimalizować koszty eksploatacyjne podczas żniw? – to tylko niektóre z pytań, na które marka Case IH odpowiada na nowej stronie internetowej dedykowanej kombajnom serii Axial-Flow®. Strona dostępna jest pod adresem www.axialflow.pl.

To już kolejny innowacyjny projekt marki, który skupiony jest wokół konkretnej serii produktów. Przypomnijmy sobie edukacyjną akcję Case IH na 5 czy kampanię strony www.farmlift.pl oraz niedawno zainicjowany projekt przybliżający właściwości znanych z wysokiej jakości pras marki – www.prasycaseih.pl.

Dlaczego marka stawia na tak nowoczesne rozwiązania internetowe? Jak podkreśla Alicja Dominiak-Olenderek, Brand Communications Manager Poland ”Nasze produkty są wyjątkowe, a projektując nowe rozwiązania zawsze skupiamy się na jak najlepszym spełnieniu oczekiwań ich użytkowników. Chcemy realizować ich potrzeby i ułatwiać codzienną pracę – również poprzez edukowanie i pełne informowanie o funkcjonalnościach maszyn marki Case IH. Z tego powodu decydujemy się na wdrażanie projektów zapewniających pełną transparentność i lekkość w wyszukiwaniu informacji przez naszych klientów”.


Więcej informacji na temat kombajnów marki Case IH, obsługę techniczną, poradniki oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z najbliższym dilerem to tylko nieliczne z wielu ciekawych możliwości, jakie oferuje strona www.axialflow.pl.

 

Komunikaty prasowe i zdjęcia: http://mediacentre.caseiheurope.com

Case IH od dawna stanowi wybór profesjonalistów, którzy ufają ponad 170-letniemu dziedzictwu i doświadczeniu marki w branży rolniczej. Potężną ofertę ciągników, kombajnów i pras zwijających wspiera globalna sieć profesjonalnych dealerów specjalizujących się w zapewnianiu naszym klientom najwyższej jakości pomocy technicznej, wydajności i skuteczności na miarę XXI wieku. Więcej informacji o produktach i usługach Case IH znajduje się na stronie internetowej www.caseih.com.
Case IH to marka CNA Industrial N.V., światowego lidera w dziedzinie dóbr kapitałowych notowanego na giełdzie nowojorskiej (NYSE: CNHI) oraz w indeksie Mercato Telematico Azionario giełdy włoskiej Borsa Italiana (MI: CNHI). Więcej informacji na temat spółki CNH Industrial dostępne na stronie www.cnhindustrial.com.


Pobierz PDF