Marka

Młody Rolnik 2020 - ruszył nabór wniosków do programu

11 mar 2020

Nowy rok i nowe możliwości – ruszył nabór wniosków do programu Młody Rolnik 2020, a wraz z nim możliwość uzyskania wsparcia inwestycji w rozwój gospodarstwa. Młody rolnik to osoba, która ma nie więcej niż 40 lat, posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz samodzielnie prowadzi gospodarstwo. W tym roku osoby, które zakwalifikują się do programu, będą mogły uzyskać aż do 150 tys. zł.

Marka Case IH wspiera codzienne przedsięwzięcia młodych rolników od wielu lat, oferując im narzędzia, dzięki którym ich praca staje się bardziej intuicyjna i wydajna. Młodzi rolnicy są inspiracją do tworzenia coraz to nowszych rozwiązań, jeszcze lepiej odpowiadających na codzienne potrzeby. Wszystkich, którzy są zainteresowani tym, jak poprawić wydajność i efektywność pracy, a także tych, którzy chcą doświadczyć jakości oferowanej przez markę Case IH, zapraszamy do odwiedzenia punktów autoryzowanych Dealerów.

Młodym rolnikom życzymy nie tylko powodzenia w zakwalifikowaniu się do programu, ale także nieustającej energii do realizacji nawet najbardziej ambitnych planów biznesowych w gospodarstwie.