Produkty

Aż dwa lata darmowych przeglądów oraz wycieczka do fabryki marki Case IH, przy zakupie ciągników z serii Puma

04 lis 2019

​Koniec roku, to początek… świetnych okazji! Przygotowaliśmy wyjątkową propozycję, dla wszystkich zainteresowanych zakupem jednej z niezawodnych maszyn marki Case IH. Tylko teraz, kupując ciągnik z serii Puma, do końca roku 2019, każdy klient otrzyma dodatkowo 2 lata darmowych przeglądów, a także wycieczkę do fabryki w Austrii.

Marka Case IH to lider w zakresie nowoczesnych technologii i spełniania oczekiwań swoich klientów. Priorytetowe jest zapewnienie komfortu użytkowania zakupionej maszyny, ale także spokoju, bez obaw o nieoczekiwane usterki. Dwa lata lub 1500 mtg darmowych przeglądów serwisowych, na wszystkie zakupione do końca roku 2019 ciągniki z serii Puma, to prawdziwy ukłon w stronę stałych i przyszłych klientów. To dbałość o ich interesy i wygodę, na którą zasługują.

Oferta jest ograniczona czasowo, a liczba maszyn, które zostaną objęte programem – limitowana. Dlaczego warto jak najszybciej skorzystać z propozycji marki? Ciągniki serii Puma cieszą się opinią wysokiej klasy maszyn. Są one produkowane w Austrii. Wyposażone w półautomatyczną, automatyczną przekładnię przełączalną pod obciążeniem lub przekładnię bezstopniową CVX oraz najnowsze silniki FPT kontynuują tradycję wysokiej jakości, ustanowioną przez swych poprzedników. Seria Puma obejmuje piętnaście modeli o mocy znamionowej od 140 do 240 KM, które są uniwersalnymi maszynami do najbardziej wymagających prac w gospodarstwach rolnych, hodowlanych oraz firmach świadczących usługi dla rolnictwa.

Kupując maszynę z serii Puma jeszcze przed końcem roku 2019, klienci otrzymają dodatkowe 2 lata bez zmartwień o przeglądy. Oferta obejmuje zarówno koszty związane z częściami eksploatacyjnymi, wymianą oleju, kosztami pracy techników serwisu oraz dojazdem Dealera. Dodatkowym atutem oferty, jest możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym spotkaniu z marką – podczas wyjazdu zorganizowanego do głównej fabryki marki Case IH, w pierwszej połowie 2020 roku. Dla wszystkich nowych użytkowników ciągników z serii Puma, marka przygotowała także ofertę 3-letniej gwarancji producenta SafeGuard. Oznacza to niebywały komfort i wysoką jakość użytkowania maszyny na dłużej, a także możliwość jeszcze lepszego poznania niezawodnych rozwiązań, od lat niezmiennie oferowanych przez markę.

Już dziś skontaktuj się z autoryzowanym Dealerem marki Case IH: https://www.caseih.com/emea/pl-pl/dealer-locator