Marka

Case IH po raz kolejny organizatorem akcji Oktoberfest 2019

18 wrz 2019

​Nieszablonowe podejście do akcji promocyjnych, a także doskonały kontakt z Klientem, to jedna z najbardziej charakterystycznych cech, które poza najwyższą jakością oferowanych produktów, wyróżnia markę Case IH. Corocznie organizowane przez markę imprezy Oktoberfest, są jednym z przykładów działań zbliżających producenta do jego odbiorców, w niestandardowy sposób.


Cyklicznie inicjowany Oktoberfest na stałe wpisał się w kalendarz Dealerów oraz Klientów marki Case IH. Jest to wydarzenie o wyjątkowym – integracyjnym i wizerunkowym charakterze, łączące dobrą zabawę z prezentacjami produktów i innowacyjnych rozwiązań.


W tym roku, wielkie święto piwa, odbędzie się w dniach 11-13 października i jak co roku zgromadzi wokół siebie fanów najnowocześniejszego i najbardziej efektywnego sprzętu rolniczego, jak i browarnictwa. Akcja Oktoberfest 2019, składa się z wielu lokalnych wydarzeń, organizowanych przez członków sieci dealerskiej marki. O szczegółach dotyczących spotkań w poszczególnych regionach, informować będą autoryzowani Dealerzy marki Case IH.

 

Znajdź najbliższego Dealera