Marka

Case IH partnerem akcji Dzień Dziecka na maxa

01 cze 2014

Case IH partnerem akcji Dzień Dziecka na maxa

Dzień Dziecka na maxa -

wielkie widowisko na Służewcu

31 maja i 1 czerwca Służewiec stanie się areną wielkiej i wyjątkowej imprezy dla dzieci i rodziców. Prawdziwe maszyny przemówią własnym głosem, a rozmawiać z nimi będzie najbardziej niezwykły ze wszystkich inżynierów na świecie – Max. Swoją moc pokaże też Natura. Jej potęgę zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju – farmer Alek. Dzień Dziecka na maxa to wyjątkowa okazja, żeby pokazać dzieciom magiczny świat techniki i natury.

Z okazji Dnia Dziecka, jednego z najważniejszych dni w roku, Służewiecki tor zamieni się w gigantyczną scenę, na której wystąpią równie „wielcy aktorzy”. W przedstawieniu „Urodziny koparki” dzieci zobaczą potężne maszyny, w tym m.in.: podnośnik, ciągnik Case IH Magnum 370 CVX, dźwig
i dwie koparki, w tym jedna jubilatka. Maszyny przemówią własnym głosem,
a tłumaczyć je będzie inżynier Max, jedyny na świecie człowiek, który rozumie język maszyn!

Jednym z ważniejszych elementów imprezy będzie strefa Agro – tajemniczy świat natury farmera Alka. Dzieci dowiedzą się, jak produkuje się żywność, co oznacza pełne ziarno i dlaczego nabiał nie zawsze jest biały. Będzie okazja,
aby spróbować świeżo tłoczonych soków, wytarzać się w sianie i przekonać się, że dojenie krowy to wcale nie jest taka prosta sprawa.

„Zależy nam, aby tego dnia dzieciaki poczuły, że świat, który nas otacza, jest fascynujący i tajemniczy, chcemy zapraszać dzieci do niego. Bycie superbohaterem nie musi oznaczać posiadania super umiejętności jak latanie, mrożenie czy prześwietlanie wzrokiem, niedostępnych w realnym świecie. Chcielibyśmy, aby Inżynier Max i Farmer Alek, pokazali dzieciom, że supermoc bierze się z umiejętności wnikliwego patrzenia na świat, dostrzegania jego złożoności i korzystania z darów natury i techniki” - mówi Cezary Fortuna – autor projektu i Manager Linii Biznesowej Kids w Grupie Eurozet, organizatora imprezy.

Dzień Dziecka na maxa to impreza łącząca zabawę i naukę, zgodnie
z oświeceniową zasadą, by „uczyć, bawiąc”. Zapraszamy rodziców ceniących twórcze spędzanie czasu ze swoimi pociechami. Bilety można zakupić w sieci Eventim lub bezpośrednio w kasach w dniach imprezy.

Case IH jest partnerem akcji Dzień Dziecka na maxa, a podczas dwudniowej imprezy zaprezentuje bogate portfolio produktowe marki.

Źródło: Eurozet sp. z o.o.

Komunikaty prasowe i zdjęcia dostępne są dla Państwa pod linkiem:

http://mediacentre.caseiheurope.com/.


Pobierz PDF