Marka

Case IH i STEYR w centrum uwagi

28 lut 2015

​Pomyślna realizacja pierwszego kroku w kierunku integracji sektorów dystrybucji i marketingu w CNH Industrial przez Andreasa Klausera w regionie EMEA / Dążenia CNH Industrial do pełnej integracji wszystkich marek umożliwią Klauserowi skupienie uwagi na dalszym rozwoju marek Case IH i STEYR.
Zmiany organizacyjne oraz powiększenie składu osobowego zarządu ogłoszone w zeszłym tygodniu przez CNH Industrial mają na celu pełne zintegrowanie i dalsze przejście marek Iveco i FPT Industrial, co ma z kolei prowadzić do postrzegania CNH Industrial jako jednorodnej korporacji na światowym rynku dóbr inwestycyjnych. Ten proces integracji stanowi dowód na to, jak dużą wagę spółka przywiązuje zarówno do integracji wewnętrznej, jak i rozwoju poszczególnych marek.
– Właśnie z tego powodu chcę teraz skupić się na rozwoju marek Case IH i STEYR, aby mogły one odnosić sukcesy w ramach CNH Industrial – wyjaśnia Andreas Klauser.
Case IH i STEYR już dziś w znacznym stopniu przyczyniają się do sukcesu CNH Industrial.
– Jako Brand President, bardzo cieszę się na perspektywę wykorzystania potencjału obydwu marek, nad czym będę pracował z moim zespołem – ogłosił Andreas Klauser.
– Jestem bardzo dumny, że w ciągu dwóch lat od założenia CNH Industrial udało nam się pomyślnie zakończyć pierwszy etap prac w sektorach dystrybucji i marketingu pod moim kierownictwem w regionie EMEA – dodał. – W celu wsparcia naturalnego rozwoju marek oraz uzyskania równowagi i synergii między regionami i markami, będę koncentrował się na markach Case IH i STEYR i prowadził je w kierunku dalszego rozwoju – podsumował Klauser.


Pobierz archiwum Zip Pobierz PDF