Marka

Case IH wielokrotnym medalistą targów AGROTECH 2016

23 mar 2016

Ciągnik Case IH Optum 300 CVX otrzymał kolejne wyróżnienie z rzędu / Tytuł Maszyna Rolnicza Roku 2016 dla Case IH Magnum 380 CVX / Nowatorska i oryginalna ekspozycja targowa doceniona przez gremium konkursowe


XXII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH to największe i najważniejsze halowe targi rolnicze w Polsce. - Od wielu lat AGROTECH z roku na rok rośnie. Edycja 2016 była jednak rekordowa – przekroczyła 62 tys. m. kw prezentując niemal 700 firm, z 17 krajów – podsumowuje wydarzenie prezes Targów Kielce S.A. Andrzej Mochoń. W tym roku wystawione podczas dni targowych  setki maszyn rolniczych rozmaitych rozmiarów i o różnym przeznaczeniu w pracy na roli lub w lasach obejrzało niemalże 65 tysięcy gości.
Targi odwiedzili między innymi: Rafał Romanowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Modernizacji Wsi, Łukasz Hołubowski, Prezes Agencji Rynku Rolnego, Waldemar Humięcki, Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych, Jacek Dubiński, Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego,Tomasz Zawiła – Niedźwiedzki, zastępca Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.  Licznie reprezentowane były władze miasta i regionu. Targi odwiedziły też delegacje oficjalne z Ukrainy, Republiki Federalnej Niemiec, Mołdawii i Nowej Zelandii.  

Case IH Magnum 380 CVX zdobywcą tytułu Maszyna Rolnicza Roku 2016
– Dla Case IH targi AGROTECH stanowią wspaniałą okazję do zaprezentowania klientom z Polski i innych krajów naszych innowacyjnych i niezwykle wydajnych maszyn. W trakcie targów AGROTECH mogliśmy pogłębić relacje z klientami i zaprezentować nowatorskie rozwiązania technologiczne, co sprawiło, że było to dla nas bardzo owocne wydarzenie. Na koniec pragnę podkreślić, iż marka Case IH wyróżniona została wieloktrotnie podczas tegorocznej edycji wydarzenia, co dodatkowo sprawiło nam ogromną radość – podsumował wydarzenia Piotr Szewczuk, Case IH Business Director Poland.
Ciągnik Case IH Magnum został wyróżniony po raz kolejny z rzędu: po otrzymaniu nagród w kategoriach Tractor Of The Year 2015 na targach EIMA w Bolonii, tytułu Machine Of The Year 2015 na targach SIMA w Paryżu, złotego medalu na targach AGROTECH w Kielcach w roku 2015, nowy model Case IH Magnum 380 CVX zdobył tytuł Maszyna Rolnicza Roku 2016 przyznany przez gremium konkursowe organizatora konkursu, tj. Targi Kielce S.A. oraz Instytut Technologiczno-Przyrodniczy, oddział w Warszawie. – W ciągu ostatnich miesięcy ciągnik Case IH Magnum 380 CVX otrzymał wiele wyrazów uznania. Świadczy to o tym, że branża rolnicza docenia markę Case IH oraz nasze innowacyjne i wysoce wydajne maszyny rolnicze – ocenia Piotr Szewczuk.

Imponujące dowody uznania dla Case IH Optum 300 CVX
Wydajność i wyjątkowy design serii Case IH Optum CVX zadecydowały o tym, że serii tej przyznano tytuł Machine of The Year 2016. W krótkim czasie po tym wydarzeniu ciągnik Case IH Optum 300 CVX zdobył serca jury oraz wyjątkowy Złoty Medal Targów Kielce .S.A. za zastosowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i ergonomicznych. – Marka Case IH od zawsze za priorytet stawiała sobie spełnianie wymagań naszych klientów. To od nich dowiedzieliśmy się, że potrzebują ciągnika o większej mocy, ale o wymiarach podobnych do serii Case IH Puma. Jako rozwiązanie zaproponowaliśmy branży serię Optum CVX, która stała się kolejnym kamieniem milowym w historii Case IH – mówi Piotr Szewczuk. Seria Case IH Optum CVX zdobyła również w konkursie I miejsce w konkursie organizowanym przez miesięcznik Zagroda na najbardziej innowacyjny produkt klasy światowej. Wręczenie obu nagród miało miejsce podczas targów AGROTECH 2016 w Kielcach.

Oryginalny i nowatorski styl prezentacji targowej
Podczas gali XXII targów Agrotech, zostały wręczone Złote Medale Targów Kielce za innowacyjne rozwiązania techniczne, ale wyłoniono również laureata konkursu na najbardziej oryginalny i nowatorski styl prezentacji targowej. Złoty Medal Targów Kielce S.A. w tym zakresie przyznany został marce Case IH. Ekspozycja marki Case IH przedstawiała się imponująco. Produkty Case IH prezentowane były na łącznej powierzchni ok. 1200m2, w tym na powierzchni zewnętrznej – przed halą główną oraz terminalami stanowiącymi wyłączne terminale wejściowe umożliwiające wstęp na wystawę.
Z myślą o wszystkich zwiedzających, obok ekspozycji profesjonalnych produktów reprezentujących niemalże pełną ofertę produktową, Case IH zaplanowało szereg atrakcji dla odwiedzających stoisko gości, w tym profesjonalne, merytoryczne prezentacje produktowe ilustrujące innowacyjne rozwiązania technologiczne stosowane przez Case IH, ale i nieszablonowe spotkanie z mediami branżowymi na wieży widokowej Centrum Kongresowego Targów Kielce S.A. dedykowane wszystkim tym, którzy pragnęli zapoznać się z innowacjami dostarczanymi obecnie przez Case IH.

​​


Pobierz archiwum Zip Pobierz PDF