Produkty

Nowe ciągniki główną atrakcją stoiska marki Case IH na targach EIMA 2016

11 paź 2016

Pierwszy pokaz ulepszonej serii Farmall C/Międzynarodowa premiera targowa nowych ciągników Luxxum i najnowszej generacji modeli Maxxum.

Przy okazji międzynarodowej wystawy maszyn rolniczych EIMA 2016, która odbędzie się w dniach 9-13 listopada 2016 we włoskiej Bolonii, marka Case IH zaplanowała pokaz ulepszonej serii ciągników Farmall C. Jednak gwoździem programu podczas targów będzie światowa premiera nowej serii Luxxum, finalistów konkursu „Ciągnik roku”, oraz prezentacja zmienionej serii Maxxum.

Nowa odsłona serii Farmall C
Pokazowe egzemplarze ulepszonej serii Farmall C obejmującej ciągniki o mocy od 58 do 114 KM wyposażone w wiele nowych funkcji na rok 2017 zadebiutują w Europie na targach EIMA 2016. Obecnie, tak jak większe modele z oferty Case IH, można je zamawiać z podłokietnikiem Multicontroller umożliwiającym sterowanie wszystkimi najważniejszymi funkcjami ciągnika, w tym przekładnią i układem hydraulicznym. Udźwig maksymalny czterech największych modeli z serii może wynosić nawet 4400 kg pod warunkiem zamontowania dodatkowego drugiego podnośnika. Pozostałe udoskonalenia obejmują WOM o trzech prędkościach (540/540E/1000 obr./min.), bieg „eco” zapewniający jazdę z maksymalną prędkością 40 km/h przy niższych obrotach silnika oraz możliwość zamawiania ciągników fabrycznie przygotowanych do pracy z ładowaczem.

Światowa premiera nowych modeli Luxxum
Odwiedzający tę dużą międzynarodową imprezę będą mogli również po raz pierwszy zobaczyć przygotowaną tej jesieni nową serię ciągników Luxxum o mocy od 99 do 117 KM. Jako maszyny średniej mocy o najlepszym wyposażeniu, ciągniki te mają automatyczną skrzynię biegów 32F/32R ze wspomaganym rewersem, podłokietnik Multicontroller z wbudowanym joystickiem do sterowania ładowaczem oraz amortyzację kabiny i osi przedniej. Przekładnia oferuje cztery stopnie przełożeń powershift w ośmiu zakresach. Można ją zaprogramować do stopniowej zmiany biegów we wszystkich czterech niższych zakresach do prac polowych oraz w pozostałych czterech wyższych do jazdy drogowej.

Odświeżone modele Maxxum zgodne ze Stage IV
Seria ciągników Maxxum opracowana na nowy rok została specjalnie przeprojektowana i ulepszona. Teraz klienci mogą wybierać spośród czterech czterocylindrowych modeli o mocy od 115 do 145 KM oraz dwóch sześciocylindrowych o mocy 145 KM. Wszystkie są zgodne z normami emisji Stage IV. Dodatkowe ulepszenia obejmują nowy pakiet oświetlenia roboczego, odświeżoną stylistykę i jednoczęściową szybę przednią. Do kabiny można zamówić jeszcze lepsze fotele, a w modelach Maxxum Multicontroller i Maxxum CVX łączność ISOBUS Class 3, która umożliwia zgodnym narzędziom sterowanie pracą ciągnika w celu zapewnienia maksymalnej wydajności. System zarządzania skrętami na uwrociu HMC II ułatwia pracę na końcowych odcinkach przejazdów, a zmienione rozmieszczenie zaworów suwakowych z tyłu ciągnika z dodanymi osłonami w różnych kolorach ułatwia identyfikację przy podłączaniu przewodów hydraulicznych narzędzi.

Pełna oferta produktów marki Case IH
Pozostałe atrakcje obejmą na przykład najnowsze uzupełnienia oferty ciągników, na przykład Optum o mocy od 270 do 300 KM, czyli zdobywcę tytułu „Maszyny rolniczej roku 2016” w kategorii ciągników średniej wielkości, wyjątkowy ciągnik z tylnym napędem gąsienicowym Magnum Rowtrac oraz liczne modele Puma. Wśród kombajnów Axial-Flow goście obejrzą model z serii 140 ze zmniejszoną sekcją klepiskową i innymi udoskonaleniami zapowiadanymi w zeszłym roku.


Pobierz PDF