Marka

Gabriele Hammerschmid mianowana na stanowisko Director for Sales Administration and Demand Planning EMEA

21 mar 2017

​Marka Case IH, lider w dziedzinie produkcji maszyn rolniczych na skalę światową, powołała panią Gabriele Hammerschmid na stanowisko Director for Sales Administration and Demand Planning – Europe, Middle East and Africa (EMEA).

Pani Hammerschmid, która będzie pracować w europejskiej siedzibie Case IH w St. Valentin w Austrii, jest związana z firmą od ponad 25 lat. W trakcie swojej kariery pracowała w różnych pionach i na różnych stanowiskach, w tym między innymi w obszarach logistyki, części zamiennych, sprzedaży i marketingu, zaś poprzednio piastowała stanowisko Marketing Director na region EMEA.

W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna za planowanie zapotrzebowania na zasoby we wszystkich liniach i obiektach produkcyjnych Case IH na całym świecie. Poza kierowaniem pracą 30 specjalistów z branży, Gabriele Hammerschmid będzie współpracować ściśle z zespołami sprzedażowymi Case IH na poziomie globalnym w zakresie koordynacji dostępnością produktów w poszczególnych regionach. Jej zadaniem będzie także dopilnowanie, że procesy składania zamówień, transportu i dostawy sprzętu wyprodukowanego w fabrykach Case IH na całym świecie przebiegają terminowo i bez zakłóceń. Do jej obowiązków będzie należało także dostarczanie wsparcia dilerom Case IH zjednoczonym w sieci dystrybucji produktów firmy.


Pobierz PDF