Produkty

JUŻ 1 LIPCA 2018 ROKU CASE IH RUSZA Z NOWYM, ŚWIEŻYM PROJEKTEM POŚWIĘCONYM SERII CASE IH FARMLIFT

27 cze 2018

Case IH wdraża nowy, świeży projekt poświęcony jednemu z wiodących produktów marki – ładowarkom teleskopowym Case IH z serii Farmlift. Już niedługo – bo 1 lipca 2018 roku – ruszy pełna wersja strony całkowicie poświęconej tym produktom. Strona będzie dostępna na www.farmlift.pl i już dzisiaj pod tym adresem czeka zapowiedź tego, co marka Case IH przygotowała dla osób zainteresowanych produktem Case IH Farmlift. To tylko namiastka tego, co będzie można znaleźć już od 1 lipca 2018 roku na nowo uruchomionej platformie.

Celem projektu jest dotarcie do wszystkich klientów o odmiennych potrzebach. Już od 1 lipca 2018 roku każdy będzie mógł znaleźć szczegółowe informacje, odpowiedzi na nurtujące pytania i przeczytać ciekawe wypowiedzi.

Ładowarki teleskopowe Case IH z serii Farmlift zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb wymagających klientów – zarówno posiadaczy małych, jak i dużych gospodarstw. Ładowarki teleskopowe Case IH Farmlift różnią się parametrami, ale wszystkie są kompaktowe, niezawodne i zapewniają najlepszy komfort pracy. To idealny produkt zarówno dla posiadaczy mniejszych, jak i większych gospodarstw.
​​
Gorąco zachęcamy do odwiedzenia www.farmlift.pl, a już 1 lipca 2018 roku do zapoznania się z pełną wersją strony, całą akcją i wieloma interesującymi informacjami. Zapraszamy do odliczania razem z nami!​​​


Pobierz archiwum Zip Pobierz PDF