Produkty

Wejdź na wyższy komfort pracy z nowymi ładowarkami teleskopowymi Case IH Farmlift

01 lip 2018

​Z dumą prezentujemy nową akcję marki Case IH, poświęconą ładowarkom teleskopowym Case IH Farmlift. Chcąc jeszcze bardziej przybliżyć specyfikę produktu, postanowiliśmy uruchomić nową platformę, dostępną pod adresem www.farmlift.pl, na której regularnie będziemy komunikować wszelkie aktywności związane z serią Case IH Farmlift.​​ Szeroki zakres informacji oraz materiałów znajdujących się na stronie umożliwi uzyskanie odpowiedzi na każde pytanie, ale i pozwoli zaczerpnąć wiele ciekawych wiadomości dotyczących całej akcji. Co znajdzie się na nowo powstałej platformie? Naszym głównym celem jest dokładne zaprezentowanie wszystkich modeli ładowarek i ułatwienie ich zakupu potencjalnym klientom. Dlatego też na stronie www.farmlift.pl​ znajdzie się między innymi broszura, która pozwoli poznać zarówno najważniejsze, jak i najbardziej szczegółowe cechy produktów. Będzie istniała również możliwość bezpośredniego skontaktowania się z wybranym dilerem marki Case IH, który udzieli wszystkich niezbędnych informacji i pomoże w wyborze najodpowiedniejszego modelu. Dodatkowo znajdziemy na platformie: interesujące opinie liderów branżowych; obszerny dział multimedialny, czy też artykuły związane z projektem.

 
Bardzo ważnym elementem całej akcji jest również nawiązanie przez nas współpracy z wiodącymi podmiotami na rynku. Możemy się pochwalić kooperacją z takimi partnerami jak: Stadnina Koni Michałów Sp. z o.o., Agrochem Puławy Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrym Mieście, Firma Nowak, DN Green Sp. z o.o. oraz Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwa te zaufały naszej marce, a ładowarki z serii Case IH Farmlift wykorzystywane są z powodzeniem w tych firmach do różnych zadań, optymalizując pracę operatorów. 

 
Czym są ładowarki teleskopowe Case IH Farmlift? Przede wszystkim to połączenie wygody, wydajności i maksymalnej niezawodności. To również szeroki wybór modeli. Poszczególne modele różnią się od siebie między innymi mocą, rozstawem osi i przekładnią, natomiast, co było głównym założeniem przy projektowaniu ładowarek teleskopowych Case IH Farmlift, wszystkie są stosunkowo kompaktowe. Taki wybór zaspokoi potrzeby każdego rolnika. 

 
Po jeszcze więcej informacji i szczegółów zapraszamy na poświęconą ładowarkom stronę www.farmlift.pl​. Sprawdźcie, która z nich najlepiej sprawdzi się w Waszym gospodarstwie, skontaktujcie się z dilerem i cieszcie się komfortową pracą na najwyższym poziomie.