Produkty

Firma NOWAK stawia na Case IH

09 lip 2018

Firma NOWAK to przedsiębiorstwo, które od 1990 roku nieustannie stawia na rozwój i dąży do zaspokajania oczekiwań klientów i rynku w zakresie dostarczania usług transportowych i produktów rolniczych. Kontynuując wieloletnią strategię rozwoju w zakresie innowacyjności, firma postawiła na rozwiązania oferowane przez markę Case IH i wybrała ładowarkę teleskopową Farmlift 735. Filarami działalności przedsiębiorstwa jest niezawodność, terminowość, elastyczność oraz konkurencyjność oferowanych rozwiązań dotyczących transportu i usług rolniczych. Do budowy tak silnych fundamentów niezbędne są narzędzia, które wpłyną na poprawę efektywności oraz optymalizację zadań wykonywanych na co dzień. Zapytaliśmy pełnomocnika ds. logistyki w firmie NOWAK, Krzysztofa Nowaka, dlaczego to właśnie marka Case IH, zdobyła największe zaufanie władz spółki i co przyczyniło się do podjęcia takiej decyzji? Jak mówi Pan Krzysztof Nowak: „Przed podjęciem decyzji porównaliśmy ofertę rynkową w zakresie ładowarek. Duża rozpiętość oferty ładowarek Farmlift marki Case IH sprawia, że możemy dosłownie otrzymać produkt krojony na miarę. To było dla nas bardzo ważne. Model Farmlift 735, w mojej opinii, to optymalny wybór: 3,5 t udźwigu, 133 konie mocy maksymalnej, przekładnia Powershift i wydajna pompa hydrauliczna. Myślę, że nie trzeba wspominać, że przy takiej konfiguracji parametrów technicznych jesteśmy w stanie maksymalnie wykorzystać produkt, przy niskim zużyciu paliwa. Te wszystkie aspekty zadecydowały o podjęciu naszej decyzji i po pierwszych dnia użytkowania wiem, że to był dobry wybór”.
 
Modele ładowarek Case IH Farmlift 735, 742 czy 935 to produkty, które śmiało można wykorzystywać do ciężkich prac przeładunkowych w większych przedsiębiorstwach. Atutem ładowarek jest doskonały układ hydrauliczny, który pozwala uzyskać maksymalną moc i wydajność. Wytrzymałe i niezawodne pompy zębate zapewniają krótkie czasy cyklu poszczególnych działań ładowarki, a tym samym najwyższą opłacalność.

Jak wspomina Tomasz Koperski Case IH Product Marketing Manager Poland: „Ważną rolę w konstrukcji ładowarek Case IH Farmlift odgrywa nisko położony środek ciężkości oraz koła o kąsie skrętu 400. Dzięki temu nasz sprzęt jest stabilny, zwrotny i bezpieczny co wpływa na komfort towarzyszący wykonywanym w pośpiechu zadaniom”. Wszystkie ładowarki Case IH Farmlift wyposażono w osie odporne na znaczne obciążenia dynamiczne, z mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu (LSD) na osi przedniej. Mechanizm ten można dodatkowo zamontować również na osi tylnej. Kolejnym atutem jest stały napęd na 4 koła który zapewnia cały czas maksymalną trakcję. To wszystko sprawia, że produkt oferowany przez markę Case IH jest bardzo bezpieczny i doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach pracy.

Jesteśmy przekonani, że Case IH Farmlift, zda egzamin w Firmie NOWAK, przyczyni się do optymalizacji czasu wykonywanych zadań i wpłynie na maksymalizację zysku z działalności operacyjnej przedsiębiorstwa.

Po jeszcze więcej informacji i szczegółów, w tym materiałów video, zapraszamy na stronę poświęconą ładowarkom teleskopowym Case IH  z serii Farmlift, dostępną pod adresem  www.farmlift.pl.


Pobierz archiwum Zip Pobierz PDF