Produkty

Nowy punkt sprzedaży na mapie autoryzowanej sieci dealerskiej Case IH

30 lip 2018

​Z dniem 1 lipca 2018 roku do grona autoryzowanych punktów sprzedaży maszyn rolniczych marki Case IH dołączył kolejny oddział firmy FHU Kisiel. Siedziba nowego oddziału sprzedaży mieści się w Świdniku przy ul. Piaseckiej 146.
Firma Kisiel powstała w 1992 roku. Przedmiotem jej działalności od początku była sprzedaż  ciągników i maszyn rolniczych. Pierwsza siedziby firmy powstała w miejscowości Krajno, po kilku latach został otwarty główny punkt sprzedaży w Górnie. W kolejnych latach powstały kolejne odziały firmy: w Miechowie w woj. małopolskim,  na Podkarpaciu w Jasionce koło Rzeszowa i o tego roku na Lubelszczyźnie w Świdniku.
 Firma FHU Kisiel świadczy usługi w zakresie sprzedaży i finansowania maszyn rolniczych marki Case IH,  w  tym ciągników rolniczych, kombajnów, pras oraz ładowarek teleskopowych, jak również pełnej obsługi posprzedażnej wspomnianych maszyn nowych i używanych. Do dyspozycji klientów FHU Kisiel oddaje profesjonalny oraz doświadczony zespół 15 handlowców mobilnych, 40 serwisantów, 15 aut mobilnych oraz kilka lawet transportowych.


Pobierz archiwum Zip Pobierz PDF