Marka

Case IH napędza najważniejsze wydarzenie roku 2018 związane z ziemniakami

12 wrz 2018

​Jako ekskluzywny partner techniczny marka Case IH wspiera w szerokim zakresie tegoroczną edycję PotatoEurope 2018. Już w okresie od 20 do 26 kwietnia 2018 na obszar demonstracyjny w Rittergut Bockerode w Springe wyruszył ciągnik Optum 300 z sadzarką do ziemniaków Grim-me oraz ładowarką teleskopową Farmlift 742. Oprócz ziemniaka, któremu poświęcona jest im-preza, jej bohaterami będzie cała flota ciągników i ładowarek teleskopowych od producenta, które zapewnią sprawny przebieg demonstracji maszyn i wykonają oczekujące na nie prace.

Wszechstronna flota
Podczas tegorocznej edycji PotatoEurope, która odbędzie się w dniach
12-13 września, w Springe oprócz ciągnika Optum 300 CVX do pracy ruszy szereg różnych ma-szyn marki Case IH. Należą do nich między innymi gamy modeli Case IH Puma i Puma CVX, Maxxum, Luxxum, jak również Farmall 95 C.

Nie zabraknie również ładowarek teleskopowych, reprezentowanych przez trzy modele: Farmlift 735, Farmlift 742 i Farmlift 935. Wszystkie te maszyny zostały dostarczone do Rittergut Bocke-rode do dnia 4 września. „Cieszymy się, że możemy w tak ekskluzywny i efektywny sposób wspierać tegoroczną edycję Europejskich Dni Ziemniaka, a równocześnie że mamy sposob-ność zademonstrowania gamy naszych maszyn zwiedzającym targi” - mówi Stefan Bogner, Dy-rektor Zarządzający Case IH w Niemczech.

Prognoza pogody w oka mgnieniu
Już od kwietnia w Rittergut Bockerode działa własna stacja meteorologiczna Case IH. Dane do-stępowe do pomiarów dostępnych online zostały przekazane wielu zainteresowanym partnerom, którzy w ten sposób sami mogą się zapoznać z aktualną prognozą pogody. Odpowiednia apli-kacja, zarówno dla systemu Android, jak i IOS, dostępna jest w sklepie cyfrowym App Store. Dane są aktualnie ogólnodostępne po wprowadzeniu nazwy użytkownika Caseihpotatoeuro-pe@appsforagri.com i hasła caseih123.


Pobierz archiwum Zip Pobierz PDF