Marka

Case IH rewolucjonizuje branżę maszyn rolniczych i wprowadza najdłuższą gwarancję na rynku

12 mar 2019

Case IH to marka nieustannie zaskakująca nowatorskimi rozwiązaniami. Od lat odpowiada na dynamicznie zmieniające się potrzeby swoich Klientów, wprowadzając udogodnienia spełniające ich oczekiwania. Wyznacza trendy, nie tylko w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, ale również w obsłudze Klienta. 

Tym razem jako niezawodny partner w biznesie, zespół Case IH zdecydował się pójść o krok naprzód, pozostawiając w tyle konkurencję. Najdłuższa na rynku, 3 letnia, pełna gwarancja producenta z limitem 2500 godzin pracy na wszystkie nowo zamówione ciągniki z serii Puma, Optum oraz Magnum to prawdziwa rewolucja, która z pewnością usatysfakcjonuje wymagających Klientów. Co dokładnie oznacza ta zmiana dla nabywców maszyn marki Case IH?

„Gwarancja producenta rozszerzona aż do 3 lat to pierwsza na rynku oferta, która zabezpiecza Klientów marki Case IH i pozwala skupić się na bezkompromisowej pracy, nawet w najcięższych warunkach”, podkreśla Alicja Dominiak-Olenderek, Brand Communications Manager Poland. Ten wyjątkowy komfort, to nie tylko pewność i poczucie bezpieczeństwa, ale również minimalizacja kosztów związanych z serwisowaniem maszyny. Nieoczekiwane usterki nie są już zagrożeniem – od teraz zdecydowanie dłużej! 

To nie koniec korzyści. Wydłużenie okresu gwarancyjnego, to również zdecydowany wzrost wartości rezydualnej, czyli wartości maszyny w momencie jej odsprzedaży. Oznacza to, że maszyny Case IH będą od teraz jeszcze bardziej opłacalną inwestycją, a sama marka jeszcze pewniejszym partnerem, zapewniającym komfort, na który dotychczas nikt nie mógł sobie pozwolić.​


Pobierz PDF Pobierz archiwum Zip