Marka

Marka Case IH zdobywcą dwóch Złotych Medali Targów Kielce S.A. podczas XXV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach

21 mar 2019

Pierwszy dzień największego w Polsce wydarzenia w branży rolniczej – XXV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach – zakończył się sukcesem pod względem liczby zwiedzających. Swoje nowości zdecydowało się zaprezentować ponad 700 wystawców. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

AgXtend SoilXplorer by Case IH zdobywcą Złotego Medalu Targów Kielce S.A.

Gama produktów rolnictwa precyzyjnego AGXTEND marki Case IH obejmuje nowe i ekskluzywne technologie ukierunkowane na zwiększenie wydajności i efektywności, które zapewniają wymierne korzyści w całym roku.  Produkty serii AGXTEND uzupełniają i znacznie poszerzają aktualną ofertę produktów rolnictwa precyzyjnego (AFS) marki Case IH, która docelowo będzie obejmować pełną gamę skomunikowanych rozwiązań i usług.

Produkt z serii AgXtend o nazwie SoilXplorer został uhonorowany przez Kapitułę Konkursową Złotym Medalem Targów Kielce S.A. O uznaniu AgXtend SoilXplorer laureatem konkursu zadecydowały między innymi następujące cechy: właściwości funkcjonalne, parametry eksploatacyjne, ergonomia i bhp, efektywność stosowania, energochłonność, jakoś i estetyka wykonania, wpływ na środowisko naturalne. 

SoilXplorer jest bezdotykowym czujnikiem, który wykorzystuje sygnały elektromagnetyczne do pomiaru przewodności gleby na czterech głębokościach: 
0-25 cm, 15-60 cm, 55-95 cm i 85-115 cm. Można go zamontować na przednim TUZ-ie ciągnika. Może on z jednej strony służyć do tworzenia map pól, rejestrowania spójności gleby oraz tworzenia map gleby i poziomu wilgoci w glebie, a z drugiej dostarczać informacji o występowaniu stref zagęszczenia gleby oraz ich głębokości, co przy użyciu odpowiednich narzędzi umożliwia prowadzenie prac kultywacyjnych na różnej głębokości gleby. Prowadzenie prac na pełnej głębokości tylko w tych miejscach pola, gdzie jest to konieczne, pozwala oszczędzić paliwo i zmniejszyć zużycie metalowych części, co przekłada się na znaczne oszczędności.

Organizatorem konkursu są Targi Kielce S.A. oraz Instytut Technologiczno-Przyrodniczy, oddział Warszawa. Złote Medale Targów Kielce S.A. wręczone zostały podczas ceremonii otwarcia XXV Międzynarodowych Targów Rolniczych AGROTECH 15 marca 2019 roku.

Złoty Medal Targów Kielce S.A. za oryginalny i nowatorski styl prezentacji targowej.

Podczas ceremonii otwarcia XXV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH wyłoniono laureata konkursu na najbardziej oryginalny i nowatorski styl prezentacji targowej. Złoty Medal Targów Kielce S.A. w tej kategorii przyznany został marce Case IH. Ekspozycja Case IH przedstawia się imponująco. Produkty Case IH zaprezentowane są na łącznej powierzchni ok. 1200m2, w tym na powierzchni zewnętrznej – przed halą główną oraz terminalami stanowiącymi wyłączne wejście na wystawę. 
Tegoroczna ekspozycja targowa Case IH w zdecydowany sposób podkreśla zarówno bogatą ofertę produktową, jak i szerokie możliwości marki w zakresie innowacyjnych technologii z serii AgXtend ukierunkowanych na zwiększenie wydajności i efektywności zapewniających wymierne korzyści klientom Case IH. Te ostatnie zadecydowały o przyznaniu marce Case IH Złotego Medalu Targów Kielce S.A.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:

Alicja Dominiak-Olenderek
Brand Communications Manager Poland
Tel. +48 510 990 177
E-mail:alicja.dominiak-olenderek@caseih.com
www.caseih.com


Pobierz PDF Pobierz archiwum Zip