Produkty

Gorące oferty z finansowaniem od 0%

28 maj 2019

​Rozumiemy co jest dla Ciebie ważne przy wyborze ciągnika:  niezawodność, jakość, serwis, obsługa oraz wiarygodność marki. To właśnie te wartości sprawiają, że ciągniki marki Case IH są pierwszym wyborem naszych Klientów. Teraz możesz zyskać jeszcze więcej! Zapoznaj się z najnowszą promocją na wybrane modele ciągników w przedziale 55 KM – 145 KM i poczuj nową jakość pracy nawet dzisiaj! Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne ceny oraz promocyjne finansowanie fabryczne CNH Industrial Capital od 0%.
Potrzebujesz wszechstronnego ciągnika o kompaktowych rozmiarach? Może to właśnie Farmall 75A lub Farmall 95A będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Mierzysz jeszcze wyżej? Ciągniki serii Maxxum są od dawna wzorem maszyn średniej mocy, wyróżniających się zwrotnością, oszczędnością i niezawodnością. Do tego, gama modeli MC jest wyposażona w rewelacyjny podłokietnik Multicontroller. Ciągniki objęte promocją możesz zobaczyć i przetestować u autoryzowanych Dealerów Case IH już dzisiaj.

To może być Twój Case IH*:
- Farmall 75A od 98 000 zł
- Farmall 95A od 126 000 zł
- Maxxum 125 od 239 000 zł

Znajdź swojego najbliższego Dealera tutaj:  Znajdź Dilera
Nasza Infolinia MaxService dostępna pod bezpłatnym numerem: 00 800 22 73 44 00 jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
Wybierz markę, od której możesz oczekiwać więcej! Wybierz Case IH.
*Podano ceny netto. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.