Marka

XXVI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech 2020 w Kielcach zostały przeniesione

09 mar 2020

​​Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach to jedno z największych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży rolniczej w Polsce. W tym roku targi ponownie miały zgromadzić przeszło 750 wystawców z całego świata. Wśród nich, miejsce miała zająć również marka Case IH prezentując innowacyjne technologie w zakresie maszyn rolniczych.

Z przykrością informujemy, że tegoroczna edycja wydarzenia nie odbędzie się w planowanym terminie 13-15 marca 2020. Organizatorzy po konsultacji z wojewodą świętokrzyskim, prezydentem Kielc oraz Świętokrzyskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym podjęli decyzję o przeniesieniu terminu targów AGROTECH oraz LAS-EXPO. Przyczyną takiej decyzji jest szybkie rozprzestrzenianie się nowego koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19.

„Decyzja o odwołaniu tak ważnego wydarzenia jest dla nas bardzo trudna do przyjęcia, jednak zdajemy sobie sprawę z zagrożenia, w obliczu którego się znajdujemy. Jako marka w pełni zgadzamy się z podjęciem wszelkich działań, które mogą pomóc chronić gości, wystawców i pracowników eventu. W związku z tym chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy planowali spotkać się z marką Case IH podczas targów Agrotech 2020. Mamy nadzieję, że okoliczności pozwolą na spotkanie z Państwem już w najbliższym czasie” podkreśla Alicja Dominiak-Olenderek, Case IH Brand Communications Manager Poland.

Klientów z województwa świętokrzyskiego zachęcamy do odwiedzenia oddziałów autoryzowanego dilera marki Case IH firmy Kisiel. Lista punktów sprzedaży i obsługi klienta dostępna jest na stronie: www.kisiel.info​


Pobierz PDF