Marka

To Ty jesteś bohaterem naszych czasów

09 kwi 2020

Marka Case IH od lat wspiera codzienny wysiłek rolników z całego świata. Dostarczając im najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu maszyn rolniczych, dba o komfort i efektywność a także oszczędność i wydajność – w każdych warunkach. W tych szczególnie trudnych dla świata momentach, chcemy docenić tych, którzy ciężką pracą przyczyniają się do naszego wspólnego dobra.

O rolnikach mówimy, że są #niestrudzeni, nie poddają się mimo przeciwności. #Niestrudzeni to Ci, którzy pracują ciężko, aby innym było lżej. Chcemy im za to podziękować i docenić ich codzienny trud. Jako marka chcemy ich również wspierać, ramię w ramię stawiając opór przeciwnościom.

Wiemy, że dziś rolnicy potrzebują nas bardziej niż kiedykolwiek.

To Ty jesteś bohaterem naszych czasów. Pracujesz w pocie czoła, niezależnie od warunków. Jesteś agronomem i badaczem, modernizatorem i pionierem, człowiekiem biznesu i analitykiem, fachowcem oraz inżynierem, przede wszystkim jednak gospodarzem.

Twoją misją jest karmienie świata.

Nie poddajesz się nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Doceniamy Twój trud. Twój upór jest naszą inspiracją. Jesteśmy tu po to by Cię wspierać, by zapewnić Ci komfort i efektywność.

Jesteśmy w tym z Tobą. Jesteśmy Case IH.


Pobierz PDF