Marka

Marka Case IH uhonorowana wyróżnieniem na Gali Wręczenia Złotych Medali Targów Agrotech

09 cze 2020

Marka Case IH uhonorowana wyróżnieniem na Gali Wręczenia Złotych Medali Targów Agrotech

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach są kluczowym wydarzeniem branżowym w Polsce. Co roku gromadzą przeszło 750 firm prezentujących swoje produkty oraz kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Pośród wystawców z całego świata miejsce zajmuje także marka Case IH. Pomimo tego, że w tym roku, targi musiały zostać przełożone i nie odbyły się w zakładanym terminie, organizatorzy nie rezygnują z najważniejszego punktu wydarzenia. 8 czerwca 2020 roku, odbyła się wyjątkowa, bo internetowa Gala Wręczenia Złotych Medali Targów Agrotech oraz Pucharu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wszyscy entuzjaści rolnictwa i osoby związane z branżą zebrały się, aby za pośrednictwem komputerów być częścią tej szczególnej imprezy i poznać tegorocznych laureatów plebiscytu.

Kluczowym punktem wydarzenia było ogłoszenie długo wyczekiwanego werdyktu i wręczenie prestiżowych wyróżnień za najnowocześniejsze
i najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne w rolnictwie. Jednym z produktów wyróżnionych w kategorii Maszyny Rolnicze, był niezastąpiony, niezwykle nowoczesny i efektywny ciągnik Magnum™ AFS Connect™.  

Myślą przewodnią nowych modeli Magnum jest zrozumienie roli danych we współczesnym rolnictwie. Nie ogranicza się to do danych eksploatacyjnych takich jak lokalizacja maszyn, ich wydajność i zapotrzebowanie na np. paliwo, lecz obejmuje również dane polowe takie jak np. wielkość obrobionego obszaru i dozowanie środków rolniczych. Te wszystkie dane można rejestrować i bezpiecznie przesyłać w czasie rzeczywistym podczas jazdy maszyny dzięki zastosowanej w nowych modelach Magnum technologii telematycznej AFS Connect™.


Pobierz PDF