Produkty

Innowacyjny Produkt 2020 – trwa kolejna edycja konkursu

07 paź 2020

Coraz doskonalsze maszyny, technologie, metody i produkty rolnicze sprawiają, że nie można przejść obojętnie wobec pomysłów, które zmieniają świat rolnictwa. Dlatego trwa obecnie kolejna, już VI edycja kultowego konkursu na Innowacyjny Produkt Rolniczy 2020 organizowanego przez grupę PTWP, która zakończy się głosowaniem internautów.

Potencjalni uczestnicy mogli zgłaszać swoje nowatorskie rozwiązania do 15 września 2020 roku. Marka Case IH miała twardy orzech do zgryzienia, by wytypować swojego najlepszego kandydata. Ostatecznie padło na Case IH Magnum AFS® Connect, który po raz kolejny okazał się niezawodny. Innowacyjność, kompaktowość i wygoda użytkowania zostały docenione tym razem nie tylko przez naszych klientów, ale również jury konkursu, dzięki czemu już teraz macie możliwość oddania swojego głosu na swój ulubiony ciągnik marki Case IH. 

Głosowanie trwa do 11 października 2020 roku na portalu farmer.pl oraz bezpluga.pl. (https://www.farmer.pl/innowacyjny-produkt-rolniczy-2020/glosowanie/) . Specjalne wyróżnienie otrzymają 3 produkty, które wywarły największe wrażenie na internautach, stąd chcemy Was serdecznie zachęcić do oddania swojego głosu. Nasza codzienna rutyna wiąże się ze stawianiem na innowacyjne rozwiązania. Dziękujemy, że możemy robić to dla Was.