Produkty

Nowe serie Quadtrac i Steiger AFS Connect™: gdy moc łączy się z technologią

27 lut 2020

​​Nowa linia ciągników przegubowych z napędem na 4 koła / Sprawdzona moc i przeprojektowana kabina / Zaawansowana technologia ułatwiająca obsługę i doskonała łączność / Dostępna w Europie jesienią 2020 roku

Case IH wprowadza nową serię ciągników Quadtrac i Steiger AFS Connect™. Ta, przedstawiona ostatnio podczas targów Commodity Classic w USA, nowa seria będzie dostępna w Europie w drugiej połowie 2020 roku i będzie obejmować pewne specyficzne funkcje przewidziane na rynek europejski.

Gama obejmuje w sumie 14 modeli o zakresie mocy od 420 do 620 KM. Quadtrac AFS Connect ™ będzie dostępny z mocą od 470 do 620 KM, a Steiger AFS Connect ™ – od 420 do 500 KM. Przewidziano pewne udoskonalenia, między innymi przeprojektowaną kabinę i doskonałą łączność zapewniającą komfort i wyższą produktywność.

Moc i osiągi
Ciągniki z nowej gamy Quadtrac i Steiger AFS Connect™ można tak skonfigurować, aby dopasować je do każdej możliwej pracy i wielu różnorodnych zastosowań.

Dzięki dwóm wiodącym w branży przekładniom do wyboru Case IH pozwala na dokonanie optymalnego wyboru, aby sprostać różnym wymaganiom związanym z wykonywaną pracą. Energooszczędna przekładnia PowerDrive zapewnia szybszą o 20% zmianę biegów i rekordową moc maksymalną – 682 KM w modelu Quadtrac 620. CVXDrive™ – pierwsza bezstopniowa przekładnia do przegubowego ciągnika z napędem na 4 koła – automatycznie dostosowuje moc i sprawność.

Ciągniki Quadtrac AFS Connect™ są również wyposażone w większe zbiorniki paliwa, dzięki czemu można obrobić większą powierzchnię pola między jednym tankowaniem, a kolejnym. Producenci mogą pracować przez długie dni bez konieczności regeneracji silnika. Olej wystarczy wymieniać co 600 godzin pracy, a dłuższe okresy międzyprzeglądowe pozwalają obniżyć koszty eksploatacji i wydłużyć czas użytkowania sprzętu na polu.
„Nebraska Tractor Tests” potwierdziły, że ciągniki Case IH Quadtrac i Steiger są najmocniejszymi i najbardziej efektywnymi paliwowo ciągnikami dostępnymi na rynku.

Zaawansowana technologia i doskonała łączność

Rozwiązanie z zakresu łączności marki Case IH, AFS Connect, będzie wbudowane w kabinę ciągnika, zapewniając nowy poziom produktywności. Umożliwia ono dwukierunkowy transfer danych między maszyną a osobą zarządzającą. Dzięki temu właściciele gospodarstw mogą precyzyjnie zarządzać swoją farmą, flotą i danymi z biura lub za pomocą urządzenia mobilnego.

System łączności obejmuje trzy kluczowe elementy: wyświetlacz AFS Pro 1200, system operacyjny AFS Vision Pro i odbiornik AFS Vector Pro. Te trzy elementy pozwalają użytkownikowi skonfigurować zarządzanie ciągnikiem i funkcjonalność rolnictwa precyzyjnego zgodnie z jego preferencjami.

Technologia AFS Connect umożliwia również zdalne wyświetlanie ekranu obsługowego AFS w ciągniku przez właścicieli gospodarstw, zarządców i – po uzyskaniu zgody – przez dealerów obsługujących dany sprzęt. Może to pomóc w identyfikacji problemów i uzyskanie wiedzy na temat przyczyn ich powstawania i środków zaradczych.


Pobierz PDF