Marka

CNH Industrial, spółka macierzysta marek Case IH i STEYR, zdobywa nagrodę „Best International Operating Company” w największym austriackim konkursie biznesowym.

03 lut 2021

CNH Industrial Österreich GmbH, spółka macierzysta marek Case IH i STEYR, zdobyła tytuł „Best International Operating Company 2020" (Najlepsza Międzynarodowa Firma 2020 roku) w konkursie wiodących firm austriackich. Ciągniki marek Case IH i STEYR są produkowane w zakładzie w miejscowości St. Valentin w Dolnej Austrii.

Konkurs ten jest powszechnie uznawany za najważniejszy tego typu konkurs biznesowy w kraju, a organizuje go PricewaterhouseCoopers (PwC), austriackie czasopismo „Die Presse" oraz dostawca danych finansowych Kreditschutzverband von 1870 (KSV).

Kategoria „Firmy międzynarodowe" jest przeznaczona dla firm o międzynarodowej strukturze organizacyjnej, modelu biznesowym i łańcuchu wartości/strukturze klientów. Firmy takie muszą wytwarzać produkty lub świadczyć usługi o znaczeniu globalnym, a eksport ma w nich stanowić znaczną część produkcji. Powinny też posiadać oddziały zagraniczne. Zakład produkuje około 10 000 ciągników rocznie, które trafiają do klientów w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Azji i w regionie Pacyfiku.

Komentując to najnowsze wyróżnienie, Hannes Woegerbauer, dyrektor zakładu w St. Valentin, oznajmił: „Tytuł Najlepszej Międzynarodowej Firmy w Austrii to ogromne wyróżnienie, które po raz kolejny podkreśla status Jakości Made in Austria naszych ciągników, który nasi klienci doceniają i szanują. To pozwoliło nam na dalszą ekspansję rynków, na które obecnie eksportujemy ciągniki wyprodukowane w St. Valentin, a które obejmują teraz również Japonię, Koreę i Uzbekistan.

„Nagroda ta jest szczególnie ważna w roku, który postawił przed nami wszystkimi w firmie, naszymi partnerami w łańcuchu dostaw i dealerami bezprecedensowe i wyjątkowe wyzwania. Jest to niezwykłe potwierdzenie tego, że wszyscy bardzo ciężko pracowali, aby zminimalizować wpływ sytuacji na produkcję i sprzedaż i – co najważniejsze – aby zapewnić zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych pracowników".

Zakład w St. Valentin, która szczyci się długą historią innowacyjnych technologii rolniczych i zaawansowanych technik szczupłej produkcji, rozwija się dzięki doskonałości, doświadczeniu i pasji 600 pracowników, z których spora część to rolnicy pracujący w niepełnym wymiarze godzin. Zapewnia to niezwykle wysoki poziom zorientowania na klienta i stanowi główny powód, dla którego zakład ten konsekwentnie osiąga wysoką jakość, jakiej rolnicy wymagają.

​Od momentu jej otwarcia w 1947 roku fabryka ta wyprodukowała około 600 000 ciągników, a w grupie CNH Industrial cieszy się nienaganną reputacją. Zarządza 12 000 części od ponad 400 dostawców na całym świecie, a na wysoce elastycznej linii montażowej produkuje 24 linie produktów i 98 modeli, z aż 4857 opcjami, w tym ciągniki Case IH Optum CVXDrive, serię Puma, serie Maxxum i Luxxum, a także ciągniki STEYR Terrus CVT, CVT, Impuls CVT i modele z serii Profi oraz Multi.


Pobierz PDF