Marka

AGROTECH 2022 – spotkajmy się w Kielcach!

16 mar 2022

​​Jedno z największych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń branży rolniczej w Polsce z udziałem marki Case IH – zbliża się wielkimi krokami! Tradycyjnie już w marcu zobaczmy się na Targach AGROTECH w Kielcach. Również w tym roku, z przyjemnością i nieukrywaną satysfakcją – zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z marką Case IH, która na tegoroczną edycję eventu przygotowała specjalne atrakcje!

BO NIEKTÓRYCH RZECZY TRZEBA DOŚWIADCZYĆ OSOBIŚCIE
Najnowocześniejsze technologie i zaawansowane rozwiązania rolnicze Case IH od lat gromadzą swoich zwolenników wokół marki. Już niebawem zarówno stali Klienci, jak i osoby, które do tej pory nie miały jeszcze okazji do zapoznania się z naszymi produktami – będą mogły doświadczyć ich osobiście, podczas największej wystawy sprzętu rolniczego w Polsce. XXVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH odbędą się w dniach 18-20 marca 2022 – gromadząc wystawców i odwiedzających z całego świata. Podczas wydarzenia nie zabraknie nowinek i prezentacji naszych najświeższych produktów. Wszystkim zainteresowanym, z ogromną dumą zademonstrujemy m.in. nasz najnowszy ciągnik z serii OPTUM AFS ConnectTM. To maszyna, którą trzeba poznać osobiście, to synonim największego komfortu i jeszcze lepszej łączności – zaprojektowana po to, aby ułatwić pracę zarówno właścicielowi, jak i operatorowi.

ZOBACZ, JAK SPONSORUJEMY SPORTOWE EMOCJE!
Marka Case IH została sponsorem zespołu wyścigowego Aprilia Racing w wyścigu MotoGP™ w sezonie 2022! Aprilia Racing to team wchodzący w skład włoskiej Piaggio Group, który dzięki swojemu zaangażowaniu osiągnął 54 tytułów mistrza świata we wszystkich kategoriach wyścigów motocyklowych! Ta współpraca to wyraz łączącego nas zapotrzebowania na wysokie osiągi i dużą moc. Prestiż naszych marek i stojąca za nimi pasja, a także praca zespołowa i konkurencyjność wspólnie zbliżają nas w osiąganiu maksymalnych wyników. Aby uczcić nasze partnerstwo – również na Targach AGROTECH nie zabraknie drobnych akcentów uświetniających to niezwykłe wydarzenie.

Do zobaczenia w Targach Kielce – nie może Was tam zabraknąć!