Marka

Ahh… Co to był za weekend - Warsaw Jumping CSIO 4

24 sie 2021

​​Z jednej strony europejska czołówka reprezentantów 11 państw w skokach na parkurze, z drugiej gonitwa koni pełnej krwi angielskiej i czystej krwi arabskiej, a w samym środku… Case IH! Całość pod patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Wydarzenie jedyne w swoim rodzaju

Warsaw Jumping CSIO 4* to finał premierowej edycji serii Pucharu Narodów oraz siedmiu innych konkursów skokowych, który odbył się w weekend 22-25.07.2021. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie łączące sport jeździecki z wyścigami, całość w wyjątkowym otoczeniu architektury warszawskiego Toru Służewiec oraz w towarzystwie robiących wrażenie maszyn Case IH. To niezwykły event, na który Europejska Federacja Jeździecka była gotowa już rok temu – plany zostały wstrzymane przez Covid-19 – jednak nie na długo!

 


Wspieramy młodych, wspieramy naszych!

Warsaw Jumping CSIO 4* to również ogromna szansa zarówno dla młodych zawodników, którym ciężko przebić się i zaprezentować swoje umiejętności wśród topowych jeźdźców, ale także szansa dla rozwoju jeździectwa w centralnej i wschodniej Europie – w regionach, które pomimo wielkiej tradycji jeździeckiej oraz rozwoju sportu hippicznego – wciąż mają problemy z dostaniem się na zawody organizowane na Zachodzie. Dlatego Case IH z tak wielką dumą wspiera tę inicjatywę jako partner techniczny.

Wśród swoich, maszyny ze stajni Case IH

Ciągły rozwój, współzawodnictwo oraz tradycja to wartości przyświecające marce Case IH na każdym kroku działalności. Chcemy być jeszcze bliżej rolników, zwierząt – chcemy być bliżej Was i nadrobić ten trudny, miniony czas związany z pandemią Covid-19.

 


Nasze maszyny więc, nie tylko pięknie prezentowały się w strefie dla publiczności, ale też w pocie czoła przygotowywały parkour dla zawodników do kolejnych konkurencji. Praca z doskonałej jakości nawierzchnią, wymiana przeszkód czy porządkowanie toru – to doskonały dowód na to, że nasze maszyny sprawdzają się w dosłownie KAŻDYCH warunkach, a nawet praca pod dużą presją przynosi w 100% satysfakcjonujące efekty.
Oprócz obserwowania jeździeckich zmagań oraz pracy naszych ciągników, w strefie dla wystawców odwiedzić mogliście nasze stoisko, a także spotkać się z autoryzowanymi dealerami Case IH.

 


Wytworne kreacje nie tylko dla widzów

W piątek, zawodnicy rywalizowali o nagrodę Case IH – emocje sięgały zenitu!
Pierwsze trzy zwycięskie konie nagrodzone zostały specjalnie przygotowanymi paterami, wręczonymi przez naszego przedstawiciela, a derka zwycięskiego konia sygnowana została naszym logiem. Mamy nadzieję, że tak przygotowana dekoracja napawała dumą zarówno jeźdźca jak i konia – my byliśmy zachwyceni. Trzeba przyznać, że prezentowali się świetnie.