Marka

Agrotech – spotkajmy się na Targach Techniki Rolniczej już w październiku!

07 paź 2021

​​​Chociaż z powodu pandemii nie udało nam się spotkać w Targach Kielce w marcu 2020, nic straconego! Zapraszamy na jesienną edycję największych w Polsce targów techniki rolniczej organizowanych w halach wystawienniczych – Agrotech! Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 08-10.10.21, a udział w nim wezmą rolnicy z całej Polski, sprzedawcy nasion roślin i pasz oraz producenci maszyn rolniczych. Oczywiście, na Targach nie zabraknie również marki Case IH. Z dumą zaprezentujemy w Kielcach nasze maszyny, pod patronatem jednego z naszych autoryzowanych dealerów – Kisiel Agrotech!

Na tę okazję przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Na targach Agrotech będziecie mieli okazję zapoznać się z naszym nowym OPTUMEM AFS Connect™! Ciągnik ten, to zupełnie nowa kabina, która gwarantuje każdemu użytkownikowi więcej miejsca, niższy poziom hałasu i lepszą widoczność; to także błyskawiczny transfer danych i zdalne monitorowanie dzięki systemowi AFS ConnectTM. Jednym słowem maksymalna kontrola i najlepsze efekty! Chcesz przekonać się, czy jest to maszyna dla Ciebie? Koniecznie odwiedź nasze stoisko!

Ale to nie koniec dobrego. Agrotech to także możliwość, aby lepiej poznać nasze ciągniki z serii Puma – uniwersalne maszyny, które poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami; Maxxum – ciągniki o średniej mocy, zwrotne, oszczędne i wytrzymałe; czy Magnum AFS Connect™​, czyli maszyny o niezrównanej mocy i najwyższych osiągach podczas prac polowych.

Z myślą o wszystkich, którzy zechcą się z nami spotkać, oprócz ekspozycji sztandarowych produktów naszej marki, zaplanowaliśmy również profesjonalne i merytoryczne prezentacje, które rozwieją wszelkie wątpliwości, co do rozwiązań technologicznych stosowanych przez Case IH.

Choć brzmi to może nieco poważnie, gwarantujemy, że co roku atmosfera na Targach pozwala na swobodne rozmowy i wymianę rolniczych doświadczeń – coś, co cenimy sobie najbardziej. Chętnie poznamy Wasze opinie i oczekiwania. Chcemy jeszcze lepiej poznać ludzi, którzy napędzają nas do ciągłego rozwoju!

A co z bezpieczeństwem?

​​​​​​ Nie macie się o co obawiać! Załoga Targów Kielce dołoży wszelkich starań, aby każdy mógł czuć się w pełni bezpieczny na tegorocznej wystawie rolniczej. Na miejscu zastosowane zostaną takie rozwiązania jak wielofunkcyjne kabiny dekontaminacyjne, regularna dezynfekcja elementów infrastruktury, pojemniki z płynem dezynfekującym czy punkty sprzedaży maseczek, rękawiczek i płynów antywirusowych przed wejściem.

Do zobaczenia na miejscu!