Produkty

CASE IH PUMA 185-260 AFS CONNECT. TEGO JESZCZE NIE BYŁO!

25 sty 2023​​​​​​​Nowy rok jeszcze na dobre się nie rozkręcił, a my już mamy wieści nie do przebicia. Na Waszych i naszych oczach do sprzedaży wchodzi jeden z najmocniejszych i najnowocześniejszych ciągników spod znaku Case IH. Ciarki na całym ciele i nieposkromione uczucie ekscytacji – w tym momencie są bardzo wskazane. Panie i Panowie, przed Państwem nowa Puma AFS Connect 185-260!

​​

 

 

 


TU DZIEJE SIĘ HISTORIA

Czy nowa Puma to tylko lekko odświeżona wersja poprzednich modeli z tej serii? Nie dajcie się zwieść pozorom! Jej wnętrze oraz nowe funkcjonalności to, skromnie mówiąc, zupełnie nowy poziom rolnictwa. W końcu 260-konna Puma AFS Connect bazuje na wszystkich najlepszych cechach swojej serii – ale co kluczowe – uzupełnionych o najnowocześniejsze technologie oraz najwyższą moc uwydatnioną dzięki większej średnicy opon. Ciężki transport? Nowa Puma właśnie do tego została stworzona.

 

 


 


JAK JEST? JEST BARDZO KOMFORTOWO!

Nowa kabina Pumy pozwala utrzymać zmęczenie na wodzy, a operatorowi pracować na naprawdę najwyższych obrotach. Łatwiejszy dostęp do drzwi, lepsza widoczność, wydajny system klimatyzacji i najlepszy system rozrywki dźwiękowej – to dopiero przedsmak tego, co skrywa wnętrze naszej najpotężniejszej maszyny. Puma AFS Connect to także nowy, intuicyjny, ergonomiczny i dostosowywany do potrzeb każdego operatora podłokietnik MultiControllerTM, nowe ekrany i więcej miejsca na przechowywanie dzięki większej o 8% kabinie. Wszystko po to, abyś Ty jako kierowca był odprężony przez cały długi dzień pracy.

 

 


 

Co ciekawe, Puma AFS Connect to także najcichsza Puma w historii. Poziom hałasu? Najprawdopodobniej nie przekroczy tego, który towarzyszy podczas pracy w biurze. Wszystko to dzięki nowej konstrukcji kabiny oraz nowym elementom układu napędowego mającym na celu znaczącą redukcję decybeli we wewnętrzu maszyny. A żeby codzienne obowiązki były jeszcze przyjemniejsze – hydrauliczna amortyzacja kabiny izoluje kierowcę od ruchu ciągnika, a w połączeniu z układem logicznym przedniej osi zapewnia doskonałą jakość jazdy.


KOMFORT PSYCHICZNY ­– MAMY TO W STANDARDZIE

Prowadzisz duże gospodarstwo i potrzebujesz poczucia kontroli i bezpieczeństwa? Tak się składa, że mamy to w ofercie! System telematyczny AFS Connect pozwalający na analizę danych dotyczących gospodarstwa, zarządzanie flotą czy zdalne udostępnianie informacji na 5 lat w standardzie to tylko niewielka część tego, co mamy Ci do zaoferowania. Puma AFS Connect to także 3 lata gwarancji producenta w standardzie, a także dłuższy czas pracy w polu dzięki okresom międzyobsługowym 750 godzin. Jeszcze Cię nie przekonaliśmy? A co powiesz na większą możliwość zdalnego serwisowania, a także krótszy czas przeglądów dzięki wprowadzonym zmianom w konstrukcji ciągnika? Brzmi kusząco, prawda?

 

 


 

Zadania specjalne, niesprzyjające warunki i niecodzienne sytuacje – coś o tym wiemy. Właśnie dlatego naszym Klientom z całej Polski gwarantujemy nie tylko maszyny, na których można polegać dosłownie w każdych – nawet najcięższych warunkach – ale także najwyższą jakość współpracy z marką oraz jej autoryzowanymi dealerami. Uważasz, że nowa Puma AFS Connect 185-260 doskonale sprawdzi się właśnie w Twoim gospodarstwie? Skontaktuj się z najbliższym punktem sprzedaży w celu poznania szczegółów oferty.

​​