Produkty

CASE IH SPONSOREM POLONII BYDGOSZCZ – NADCHODZĄCE MIESIĄCE POD HASŁEM ŻUŻLOWYCH EMOCJI

02 maj 2023

​​​​​​​Połączenie pasji, determinacji, wyjątkowych wartości i innowacyjnych technologii – to może oznaczać tylko jedno. Marka Case IH z dumą ogłasza kolejne przedsięwzięcie nieodzownie związane ze światem sportu. Tym razem łączymy siły z Polonią Bydgoszcz, kolejnym już klubem żużlowym słynącym z niezwykłej tradycji i sportowego dziedzictwa. Chociaż to dopiero początek naszej współpracy, jedno już wiemy na pewno – w sezonie 2023 naprawdę będzie się działo!

PONAD STO LAT TRADYCJI I SPORTOWEJ PASJI
Polonia Bydgoszcz to legendarny klub żużlowy z niebanalną historią. Inicjatorem powstania przedsięwzięcia był wielkopolski działacz sportowy Edmund Szyc, który wcześniej założył m.in. Wartę Poznań czy Polonię Leszno. Klub powołano 14 maja 1920 roku w celu propagowania w regionie polskości poprzez sport, a Bydgoszcz stała się miastem, w którym żużel obecny jest nieprzerwanie (z wyjątkiem czasów II wojny światowej) najdłużej w Polsce!

SPONSORUJEMY NAJLEPSZYCH
Zespół klubu już nie raz udowodnił swoją siłę i ducha walki zdobywając m.in. siedem tytułów Drużynowych Mistrzów Polski, zajmując czwarte miejsce w klasyfikacji medalowej polskich klubów, a także zjednując sympatię i szacunek kibiców oraz innych zespołów w Polsce. Nikogo nie powinna więc dziwić nasza radość oraz duma z tytułu oficjalnego sponsora klubu, a także biegu numer 10 w sezonie 2023. Kibicujecie Polonii Bydgoszcz? Podczas zmagań zawodników, na stadionie koniecznie wypatrujcie elementów charakterystycznych dla marki Case IH, a także niezastąpionych ciągników w jedynej w swoim rodzaju czerwonej barwie!

DWIE PASJE, JEDNA DRUŻYNA
Polonia Bydgoszcz słynie z wyjątkowej determinacji i zaangażowania, co idealnie wpisuje się w wartości reprezentowane przez markę Case IH, a podjęte partnerstwo to połączenie nowoczesnej technologii i sportowej pasji. Nasz jakże dynamiczny duet to doskonały przykład na to, że tradycja i innowacja mogą iść ramię w ramię, a zjednanie sił może przynieść wiele korzyści. Dzięki współpracy będziemy mieli okazję promować swoje produkty na arenie sportowej, docierać do nowych odbiorców i pokazywać, jak zaawansowane możliwości oferują nasze maszyny. Polonia Bydgoszcz z kolei zyska nowego, silnego partnera, który wesprze zespół zarówno finansowo, jak i technologicznie, zapewniając najlepsze narzędzia i wsparcie niezbędne podczas treningów i zawodów.

SUKCES CZUĆ JUŻ W POWIETRZU
Zapach spalanego oleju, woń skoszonej trawy, unosząca się w powietrzu adrenalina… Z daleka wyczuwamy już zbliżający się sukces związany ze współpracą z Polonią Bydgoszcz.

„Dzięki temu partnerstwu, obie marki będą miały okazję zyskać nowych fanów, poszerzyć swoje horyzonty i osiągnąć jeszcze więcej w swoich dziedzinach. Jesteśmy przekonani, że kooperacja z Polonią Bydgoszcz przyczyni się do rozwoju sportu i technologii w Polsce oraz pozwoli obu markom na zwiększenie swojej obecności na rynku. Będziemy śledzić postępy i osiągnięcia klubu oraz wyniki, jakie uda się uzyskać dzięki nowej, niezwykle obiecującej współpracy” – podsumowuje Alicja Dominiak-Olenderek, Case IH Brand Communications Manager Poland.