Produkty

CASE IH ZDOBYWA DWA WYRÓŻNIENIA ASABE AE50 W KATEGORII INNOWACJI!

13 lut 2023

​​

Wyłonienie czołowych innowacji w sferze rolnictwa, technologii żywności i systemów biologicznych? Niezwykle istotna kwestia nie tylko dla rozwoju branży, ale także dla wszystkich rolników, dla których tego typu inicjatywy są niezwykle cennym źródłem informacji.Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów Rolnictwa i Biologii (ASABE) każdego roku przyznaje wyróżnienie produktom, które pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników, zaoszczędzić czas, zmniejszyć koszty oraz nakład pracy. W tym roku to właśnie marka Case IH zdobywa aż dwie te jakże prestiżowe nagrody w kategorii innowacji!

MAMY WERDYKT!
Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów Rolnictwa i Biologii po raz kolejny wyróżniło markę Case IH przyznawaną co roku nagrodą AE50 za wybitne innowacje w dziedzinie rolnictwa. Przełomowe rozwiązania pomagające rolnikom osiągać maksymalną wydajność każdego dnia – nasze produkty mają to w swoim DNA! Nie bez powodu więc wśród nagrodzonych technologii znalazły się:
  • składany agregat uprawowo-siewny z dzielonym rzędem Early Riser® 2150S,
  • a także system trzypunktowego układu zawieszenia w ciągnikach serii Steiger®.


SKŁADANY AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY Z DZIELONYM RZĘDEM EARLY RISER® 2150S
Wszechstronność Case IH – nie zna granic! Dowodem tego stwierdzenia jest m.in. nasz niezwykle wydajny, składany agregat uprawowo-siewny z dzielonym rzędem Case IH Early Riser® 2150S oferujący konstrukcję ze 127-centymetrowym przesunięciem dzielonego rzędu (przód-tył). Co sprawiło, że został on wyróżniony nagrodą ASABE? Bez wątpienia była to m.in. jego wyjątkowa budowa – pozwalająca na maksymalizację przepływu resztek oraz minimalizację zatorów. Co więcej, agregat ten umożliwia dokładne kopiowanie terenu przez moduł rzędu oraz rozmieszczanie nasion, jak również precyzyjne dostosowywanie głębokości siewu – nawet w trudnej topografii pola. Ale to nie wszystko. Narzędzie wyposażone zostało również w tylną kamerę oraz opcję indywidualnej wagi zbiornika na nasiona, a prawie wszystkimi ustawieniami agregatu można zarządzać z kabiny ciągnika.

NOWY SYSTEM TRZYPUNKTOWEGO UKŁADU ZAWIESZENIA W CIĄGNIKACH SERII STEIGER
Wykopy, prace pociągowe i orka bez żadnych przeszkód – wszystko to możliwe jest dzięki nowemu systemowi trzypunktowego układu zawieszenia pozwalającemu na maksymalne wykorzystanie mocy i udźwigu ciągników serii Steiger z szeroką ramą. Ten innowacyjny układ, zapewniający moc do 620 KM oraz udźwig 9070 kg to dodatkowa siła niezbędna do wykonywania niemalże każdej pracy. Nic dziwnego, że to właśnie to rozwiązanie razem z naszym agregatem Early Riser® znalazło się wśród 50 najlepszych produktów mających największy wpływ na zaawansowanie rozwiązań inżynieryjnych w branży rolnej i spożywczej.

„Case IH łączy i nadal będzie łączyć najlepsze na świecie i agronomicznie doskonałe żelazo z wiodącą w branży, najnowocześniejszą technologią” – mówi Scott Harris, Global Brand President Case IH. „Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy to wyróżnienie od ASABE. To jeden z wielu sposobów, w jaki wciąż angażujemy się w realizację obietnicy naszej marki – ułatwianie życia rolnikom, zwiększanie produktywności ich działań i pomaganie im w rozwoju.”

 

​​