Produkty

Jego Wszechmożliwość… Case IH Maxxum 125 Multicontroller

30 kwi 2021

​​A oto, jego WSZECHMOŻLIWOŚĆ, czyli nasz najbardziej uniwersalny i niezawodny ciągnik Case IH Maxxum 125 Multicontroller™. To właśnie dzięki niemu odkryjesz receptę na spokój w codziennej pracy i brak nieoczekiwanych przestojów. Postaw na maszynę do wykonywania wszystkich zadań, wielofunkcyjną i niezawodną. Teraz już nic nie powstrzyma Cię przed wkroczeniem na nowy poziom efektywności.

Komfort, bez kompromisów!

Wiemy, że podczas długich dni pracy w polu, musisz mieć wszystko pod kontrolą, aby zachować wydajność i doskonałą jakość efektów. W kabinie ciągnika Maxxum usiądziesz wygodnie, a intuicyjny panel sterowania znajdziesz tuż pod ręką! Obsługa tego ciągnika jest prosta, jak nigdy dotąd!

Rozejrzyj się:

 • Monitor pracy i wydajności ciągnika w prawym słupku A
 • Monitor z ekranem dotykowym AFS PRO 700™
 • Multicontroller™
 • Elementy sterowania zaworami hydrauliki zewnętrznej, w tym dżojstik
 • ICP – intuicyjny panel sterowania
 • Wygodny fotel DUAL MOTION dla profesjonalistów


Case IH - Maxxum
​​

Zaawansowana przekładnia ActiveDrive 8!

ActiveDrive 8 obsługuje łącznie 24 biegi jazdy do przodu i wstecz. Do zastosowań specjalnych dostępna jest również opcjonalna wersja z biegami pełzania, z których można korzystać w przypadku prac wykonywanych przy niskich prędkościach. Podczas pracy nie jest wymagane korzystanie z pedału sprzęgła, dzięki czemu przekładnia doskonale sprawdza się róweniż podczas zadań wymagających dużej mocy!


Case IH - Maxxum


Maxxum, czyli maksymalna kontrola na każdym polu!

Funkcje monitora dotykowego AFS Pro 700™, zapewniają pełne zarządzanie wydajnością podczas pracy. Teraz masz całkowitą kontrolę nad wszystkimi zautomatyzowanymi sekwencjami czynności.

 • Intuicyjny monitor dotykowy AFS Pro 700™
 • Większa wydajność dzięki aktualnym informacjom
 • Indywidualna konfiguracja zaworów hydrauliki zewnętrznej na Multicontrollerze
 • Możliwość obserwacji miejsc niewidocznych z fotela operatora za pomocą opcjonalnych kamer
 • Odbiór błyskawicznych wiadomości z systemu AFS Connect™

Postaw na rozwój swojego parku maszyn i zainwestuj w rozwiązania, które zaprocentują. Zapoznaj się także z naszą atrakcyjną ofertą finansowania fabrycznego 0%. CNH Industrial Capital oferuje rozwiązania z zakresu finansów oraz leasingu dla każdego: kompletna oferta usług finansowych wraz z pakietem niestandardowych programów dla profesjonalnych rolników. Teraz od nowej maszyny dzielą Cię jedynie 3 kroki. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, otrzymasz szybką decyzję na temat możliwości finansowania i odbierzesz maszynę od ręki. W sprawie oferty, zapraszamy do kontaktu z najbliższym autoryzowanym Dealerem marki Case IH!


Case IH - Maxxum