Produkty

KUP CIĄGNIK CASE IH I OTRZYMAJ SKUTER APRILIA SR GT 200 ZA 1 ZŁ!

14 mar 2023

​​​​​​​
Cztery koła to za mało? A może chcecie poczuć wiatr we włosach i odrobinę sportowych emocji? Tak się składa, że mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia – skuter Aprilia SR GT 200 za… symboliczną złotówkę przy zakupie ciągnika Case IH! Akcja rusza już 17 marca podczas targów Agrotech 2023. Szczegóły poniżej!

​​​​​​​
BO NIEKTÓRE RZECZY SĄ… BEZCENNE!

Od 17 marca do 17 kwietnia każdy kupujący nowy ciągnik Case IH u autoryzowanego dealera Kisiel może otrzymać skuter Aprilia SR GT 200 za jedyne 1 zł. Niezawodny ciągnik rolniczy do wykonywania codziennych obowiązków oraz szybki i wygodny środek transportu po mieście – kusząca propozycja, prawda? Oferta dotyczy aż sześciu modeli Case IH: Vestrum, Maxxum, Puma, Optum, Steiger oraz Quadtrac.

SZYBKI, ZWROTNY I ABSOLUTNIE NIEPOWSTRZYMANY!

Modele ciągników objęte akcją to maszyny, które cechują się nie tylko niezwykłą jakością wykonania, ale również nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. A co z Aprilią SR GT 200? To wyjątkowy skuter, który zapewnia nie tylko niezapomniane wrażenia z jazdy, ale dzięki 9-litrowemu zbiornikowi także zasięg aż do 350 km! Z pewnością zachwyci Was również jego sportowa dusza – widoczna na pierwszy rzut oka dzięki ostrym, oryginalnym liniom, sportowym detalom, wysokiej jakości materiałom i włoskiemu stylowi. Co więcej, SR GT 200 jest szybki, zwrotny, absolutnie niepowstrzymany i w końcu praktyczny, dzięki wygodnemu schowkowi pod siedzeniem.DOSKONAŁA JAKOŚĆ OBSŁUGI W PAKIECIE

Akcja rozpoczyna się podczas targów Agrotech 2023 w Kielcach. To właśnie tam każdy z Was będzie mógł bliżej zapoznać się modelami ciągników marki Case IH, a także dopytać o wszelkie szczegóły dotyczące skuterów Aprilia. Pamiętajcie też, że oferta dotyczy wyłącznie zamówień dokonanych u autoryzowanego dealera marki Case IH Kisiel. Najwyższa jakość obsługi i pełne wsparcie techniczne – z pewnością dostaniecie to w pakiecie!

Zainteresowani ofertą? Koniecznie odwiedźcie nas podczas targów Agrotech 2023 lub skontaktujcie się z autoryzowanym dealerem marki Case IH Kisiel. To doskonała okazja, by skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić nowoczesną maszynę rolniczą oraz niezwykle praktyczny środek transportu – zwyczajnie ułatwiający codzienne życie.

​​