Produkty

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ I PRODUKTYWNOŚĆ? ¬PRZEDSTAWIAMY NOWEGO FARMALLA A ORAZ FARMALLA C SELECTION!

15 gru 2022

​​​Celem nowej gamy produktów Farmall A i Farmall C Selection jest zapewnienie w segmencie 90-120 KM nowych, solidnych, mocnych i łatwych w obsłudze maszyn, które zapewnią maksymalny poziom wydajności i produktywności. Chociaż modele z rodziny Farmall powyżej 80 KM mają wspólny silnik, system ATS oraz układ hydrauliczny, różnią się one między sobą wymiarami, masą, oferowanymi osiami, oponami, a także kabinami – tak, aby sprostać wszystkim wymaganiom Klientów. Który Farmall sprawdzi się najlepiej w Twoim gospodarstwie? Czas się przekonać!

 


ŁĄCZY JE NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ
Najnowsze modele ciągników z serii Farmall wyposażone zostały w nowe kompaktowe rozwiązanie Hi-eSCR2 (bezobsługowy system ATS) integrujące katalizator utleniania oleju napędowego (DOC), filtr cząstek stałych (DPF) i selektywną redukcję katalityczną (SCR) w jednym, ukrytym pod maską układzie. Co więcej, zarówno Farmall A jak i Farmall C Selection charakteryzuje się nowym silnikiem o wysokiej wydajności F5 3.6 L, dzięki któremu możliwe są zdecydowanie większe osiągi przy mniejszym zużyciu paliwa. Co równie istotne, podczas jazdy ciągnika w warunkach dużego obciążenia, silnik wykazuje bardzo elastyczne zachowanie osiągając bardzo wysoki maksymalny moment obrotowy.

 FARMALL A – UNIWERSALNOŚĆ TO JEGO DRUGIE IMIĘ

Nowy Farmall A to mocny, wszechstronny i prosty w obsłudze oraz konserwacji ciągnik o kompaktowych wymiarach – odpowiedni do większości zastosowań w gospodarstwie. Maszyna ta sprawdzi się idealnie przy pracach zielonkowych, zwierzętach gospodarskich, lekkiej uprawie, sianiu, oprysku i nawożeniu, a także w transporcie. Co ważne, dzięki nowej pompie o wydajności 82 l/m, ciągnik ten zapewnia szybszy czas cyklu pracy ładowacza i tylnego podnośnika; a dzięki łatwej i szybkiej instalacji podnośnika przedniego TUZ o udźwigu 1 400 kg i przednim WOM o prędkości 1000 obr., rolnik ma możliwość wyboru szerokiej gamy ładowaczy Case IH, które mogą być łatwo montowane. Kabina maszyny, za sprawą nowej konstrukcji 4 słupków, zapewnia widoczność do 320 stopni, a szeroka przestrzeń wejściowa, duże drzwi, płaska podłoga i fotel z pneumatycznym zawieszeniem gwarantują komfort nawet podczas długich godzin pracy. Ponadto wszystkie elementy sterujące umieszczone zostały w ergonomicznym układzie blisko operatora.

 FARMALL C SELECTION – NIEMOŻLIWE ZAŁATWIA OD RĘKI

Jeszcze mocniejszym bratem Farmalla A jest Farmall C Selection – ciągnik, który idealny sprawdzi się przy trudniejszych zadaniach, a także tam, gdzie niezbędna jest wysoka wydajność. Farmall C stworzony został dla tych, którzy szukają mocnej maszyny użytkowej zarówno do intensywnej pracy z ładowaczem (m.in. dzięki zastosowaniu nowej dużej osi 1,5 Heavy Duty), jak i do zastosowań ornych oraz do mieszanych i rzędowych upraw w małym lub średnim gospodarstwie. Nowa pompa zapewnia szybszy czas cyklu ładowacza oraz szybkie podnoszenie i opuszczanie narzędzi, a wyjątkowy maksymalny udźwig 5 ton zwiększa liczbę możliwych do zastosowania narzędzi. Co istotne, model ten daje możliwość zamontowania jako maksimum opon tylnych 540/65R38 – idealnych do intensywnych działań w terenie. Kabina Farmalla C Selection charakteryzuje się konstrukcją 6 słupków, szeroką powierzchnią szkła zapewniającą dobrą widoczność, niskim poziomem hałasu, a także ergonomicznym układem elementów sterujących.

Uważasz, że Farmall A lub Farmall C Selection doskonale sprawdziłby się w Twoim gospodarstwie? Koniecznie skontaktuj się z najbliższym dealerem marki Case IH​ w celu poznania szczegółów oferty!