Marka

MARKA CASE IH SPONSOREM ZESPOŁU APRILIA MOTOGP™

14 lut 2022

​​​Marka rolnicza CNH Industrial wspiera wiodący zespół na szczycie wyścigów motocyklowych. Partnerstwo rozpoczyna się od pierwszego wyścigu w 2022 roku w Katarze i obejmie cały sezon 2022 MotoGP™.

Case IH będzie sponsorować zespół wyścigowy Aprilia Racing w wyścigu MotoGP™ w sezonie 2022, łącząc kluczową markę rolniczą CNH Industrial z jednym z najbardziej utytułowanych uczestników w historii wyścigów motocyklowych.

Umowa, która rozpoczyna się podczas pierwszego wyścigu w Katarze w 2022 roku, tworzy podwaliny dla partnerstwa pomiędzy firmami działającymi na szczycie innowacji technicznych w swoich sektorach inżynieryjnych. Marka Case IH od dawna jest liderem w dziedzinie sprzętu rolniczego, pionierem takich rozwiązań, jak pierwszy na świecie przegubowy ciągnik o dużej mocy z gumowymi gąsienicami, Quadtrac. W międzyczasie innowacyjne podejście Aprilia Racing, wchodzącej w skład włoskiej Piaggio Group, pomogło jej w osiągnięciu setek zwycięstw i 54 tytułów mistrza świata we wszystkich kategoriach wyścigów motocyklowych. W najbliższym sezonie 2022 MotoGP zawodnicy Aleix Espargaró i Maverick Vinales, dwaj najbardziej utalentowani kierowcy w mistrzostwach, będą walczyć o powiększenie dorobku swojej drużyny.

Zaawansowana technologia zastosowana w naszych maszynach porównywalna jest z rozwiązaniami, które można znaleźć w sportach motorowych” - oświadczył Mirco Romagnoli, wiceprezes Case IH i STEYR Europe.

Case IH i Aprilia Racing łączy jednak znacznie więcej - zapotrzebowanie na wysokie osiągi i dużą moc, prestiż naszych marek i stojąca za nimi pasja, a także praca zespołowa i konkurencyjność nieodzowne do osiągania maksymalnych wyników. Właśnie dlatego tak bardzo się cieszymy z nawiązania współpracy z Aprilia Racing, jednym z czołowych konstruktorów w MotoGP, i wierzymy, że będziemy dzielić te same poziomy sukcesów zarówno na torze, jak i w polu.

Czas sprawności i niezawodność mają kluczowe znaczenie zarówno w wyścigach motorów, jak i w codziennej pracy na roli, podczas gdy analiza danych stanowi kluczowy element sukcesu na polach, torach testowych i wyścigowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o wygrywanie wyścigów i mistrzostw, czy też o wydajne sezony sadzenia i zbiorów, fundamentalne znaczenie ma dokładne planowanie i zrozumienie milionów zmiennych danych. Dzielimy ryzyko związane z pogodą i wieloma zmiennymi, które oznaczają, że strategie muszą być nieustannie rozważane ponownie.


Dyrektor generalny Aprilia Racing, Massimo Rivola, jest zadowolony z nawiązania współpracy partnerskiej z marką z Case IH.

Naprawdę nie mogę się doczekać kolejnego sezonu z Case IH u naszego boku i mam nadzieję, że fani obu marek są gotowi ścigać się z nami. Jeżeli chodzi o światowe wyzwania i doskonałe osiągi, łączy nas ta sama postawa ukierunkowana na zwycięstwo i pragnienie sukcesu. Wierzymy również w innowacje i pracę zespołową, dwa kluczowe aspekty konkurencji na najwyższym poziomie: w Mistrzostwach Świata MotoGP dla Aprilia Racing, na globalnym rynku dla Case IH”.


Pobierz PDF